Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Bbequitedontcry Forum Halkını Kandırdı!

Geri Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    33

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
@bbequitedontcry

Screenshot_2023-08-17-22-13-47-842-edit_com.android.chrome.jpg

Kaos Perisi olurken bir vaadi vardı. Fos çıktı.

Kendiside itiraf etti. Kaos periliğinin geri alınmasını HALK oylamasına sunuyorum..

Ben size demiştim. Dedim dedim inanmadınız. Bakın ne oldu şimdi.

images

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
mazbatası daha verilmeden alınan ekrem imamoğlu gibiyim adeta. AÇIKLAMAM: kedili admin özel mesajları paylaşamazsın dedi. ve uranyum bana özelden bilmem ne kişisi reginaymış demişti ben de kesin yakaladı sandım. meğer o da kesin değilmiş birbirimizi gazlamışız. yine de vaadimi yerine getiremediğim doğru karar sizindir ey halk

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Ben size demedim öyle bir şey.

Bb ile aramızda geçen muhabbet. Olasılıklar üzerine kurulu 🤣
dedin ss attım ya uranyum orda olabilir falan demedin net konuştun. bu suç ikimizin de suçu rozetim geri alınacaksa sana da bi yaptırım uygulansın moderatörlüğe düş :mad:

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
😭sevmiştim üzülürüm öyleyse😞
çok yüksek ihtimal o bu arada: sebepler:
-itiraf sayfası açmıştı gossip girl bilmem ne diye. o itiraf sayfasına fake hesabımdan yazdım üslubumu değişip yazdığım için beni uranyum sandı ben de bozuntuya vermeyip uranyum takldii yaptım. regina olduğunu biliyorum kanıtım var falan diye yem atrtım. bu da inkar etmedi ve sen gerçekten uranyumsan seninle işbirliği yaparım kaos çıkarırız falan deid. sonra ben de bunu uranyuma anlattım o da waldo hesabına hep vpn ile girmiş diyince taşlar iice oturdu. sonra uranyum bi gün w reginaymış bu arada yazdı ben de kesin doğrulandı sandım ama o da ben şüpheleniyorum diye ''olasılık'' olarak yazmış o nasıl olasılıksa. BÜTÜN OLAY BU

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Lan Ben onu çok seviyordum.Leon hayranıydı o sürekli ada wong fotoğrafı atıyordum.Bende niye acaba gitti o ve uyarı aldı diye düşünüyordum hatta yeri geldiğinde sormayı da düşünüyordum niye gitti diye. @bbequitedontcry Allah razı olsun bacım.
benimle instadan konuştu bir daha da aktif olmadı sonra ben forumda dalga geçmeye başladım vs. hiç dönemedi. dönerse gelsin açıklamasını yapsın o da

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
benimle instadan konuştu bir daha da aktif olmadı sonra ben forumda dalga geçmeye başladım vs. hiç dönemedi. dönerse gelsin açıklamasını yapsın o da
Açtığım eski bir konu olan rword olsanız nasıl geri dönersiniz konusuna mesaj atmış.Bizimle baya dalga geçmiş başından beri.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Açtığım eski bir konu olan rword olsanız nasıl geri dönersiniz konusuna mesaj atmış.Bizimle baya dalga geçmiş başından beri.
ayy öyle zaten millete gecenin köründe özel mesaj atıyordu rword olayı ne diye sürekli sürekli reginayı soruyodu. beni de instadan öyle bi darladı ki kaos çıkaralım şunu yapalım bunu yapalım diye dayanamayıp engelledim kızı ŞSDLKGŞKDŞİFKSŞİKFŞ