Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bi̇gbang Geri Mi Dönüyor?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
679
BİGBANG'den heyecanlı bir gelişme! G-Dragon,Taeyang ve Daesung ,16-17 mart'ta düzenlenen Daesung'un ilk solo fanmeetingine birlikte katıldılar.Yoğun programları olmasına rağmen bir araya gelmeleri grubun geridönüşü konularını gündeme getirdi.G-dragon nostaljik bir an yaşayarak "still life" mv'sine gülerken,Taeyang "eyes,nose,lips" şarkısını seslendirerek Daesung'a destek verdi.BigBang'in buluşması...Bu,yıllar sonra bir ilkti...BigBang'in orjinal kadrosundan Seungri 2019'da yaşanan olaylar nedeniyle gruptan ayrılırken,T.O.P ise geçtiğimiz yıl resmen ayrıldı.Şu an grupta sadece 3 kişi yer alıyor.

[NETİZEN YORUMLARI] ;
•BİGBANG'in geri dönüşü için gün sayıyoruz!
•Onları gerçekten özledim!
•Bir gün yine birlikte sahnede göreceğiz!

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240321-013341_YouTube.jpg
    Screenshot_20240321-013341_YouTube.jpg
    147.3 KB · Görüntüleme: 1

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
bigbang denince aklıma bu kral geliyor😎😎😎😎😎

bir grup anca bu kadar itici olabilir cidden, eskiden, yaşanan skandallara ses çıkarmamaları bana komik ve korkakça geliyordu. hatta sitede bunla alakalı ironik bi yorum yazıp bayaa eksilenmiştim :( ama şimdi daha iyi anlıyorum ki bu konuda yorum yapmamaları onları da suçlu yapıyor. bu tepkisizlik, korkmaktan ötürü de olsa karaktersizliğin ve iki yüzlülüğün göstergesi.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,356
Hadi insAllah 🩷🩷🩵🩵

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Dönmesinler mümkünse
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bigbang denince aklıma bu kral geliyor😎😎😎😎😎

bir grup anca bu kadar itici olabilir cidden, eskiden, yaşanan skandallara ses çıkarmamaları bana komik ve korkakça geliyordu. hatta sitede bunla alakalı ironik bi yorum yazıp bayaa eksilenmiştim :( ama şimdi daha iyi anlıyorum ki bu konuda yorum yapmamaları onları da suçlu yapıyor. bu tepkisizlik, korkmaktan ötürü de olsa karaktersizliğin ve iki yüzlülüğün göstergesi.
Bunu ilk defa görüyorum, çok iyi demiş skksksksk korede hala aklı başında insanlar görmek güzel