Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Bigbang Ve Skandalları

lavanta

Trainee
Tepki
195
fuhus degil miydi ben mi yanlis hatirliyorum? bilen varsa yazsin. bir de sanki trafik kazasi yapip birinin olumune sebep olmustu.
Evet binasında fuhuş yapıldığı ortaya çıktı daha sonra binadaki tüm mağazalar kapandı ve halkin tepkisi nedeniyle bina yıkıldı
Ayrıca daesungun bir motosikletliye çarptığı ve öldürdüğü söylendi ama aslında ondan önceki bir araç çarpmış ve motosikletli ölmüş bu yüzden şerit değiştirmiş falan dedi YG resmi açıklamasında.

lavanta

Trainee
Tepki
195
Hiçbirini tam hatırlamıyorum öncelikle söyleyeyim
GD - Saldırgan köpek alması ve bir de bakmaması skandalı vardı sanırım
Daesung - Binasında bir şeyler olmuştu tam hatırlamıyorum
Seungri - P—— olması skandalı
TOP - M-dde kullanıyor dedikoduları
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Seungri - Burning sun ayrı olarak yazayım
Ayrıca GD 2011'de uyuşturucu kullandığı açıklandı. Kendisi de kabul etti. Japonya da birinin ona sigara verdiğini ama marijuana olduğu ortaya çıktı.

Şimdi Seungrinin skandalından sonra diğer üyeler de mi ona destek oldu?Vu kısmı tam olarak bilmiyorum.Sitede diğer üyelere karşı farklı yaklaşımlar var.GD hiç sevilmezken diğerleri biraz daha az nefret ediliyor sanki.Bu konuda biri beni aydınlatsın pls.
Üyelerin hepsi Seungri'nin olayını biliyordu. Hatta T.O.P. bir programda Seungri'nin telefonla çok oynadığını kötü arkadaşlar biriktirdiğino söyledi. Daha sonra olaylar patlak verdi. Ve TOP grup ile olan ilişkisini kesti. Aile gibi değilde iş arkadaşı olduğunu da açıkladı. GD, TOP'dan daha kötü şeyler yapmasına rağmen Kore halkı her zaman TOP'u gömdü. Hala ona Tanrı muamelesi yapıyorlar

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
korelilerin diger tum idolleri en ufak hatasinda linclerken fuhus gibi agir bir sucu savunmalari igrenc
İdoller yanlışlıkla orta parmak çekince netizenler(bilerek yapsa bile çok büyük sorun olmaz aslında):😠😡🤬😱
İdollerin binasında fuhuş yapıldığı ortaya çıkınca:😘🥰😄😍🤩

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Evet binasında fuhuş yapıldığı ortaya çıktı daha sonra binadaki tüm mağazalar kapandı ve halkin tepkisi nedeniyle bina yıkıldı
Ayrıca daesungun bir motosikletliye çarptığı ve öldürdüğü söylendi ama aslında ondan önceki bir araç çarpmış ve motosikletli ölmüş bu yüzden şerit değiştirmiş falan dedi YG resmi açıklamasında.
Yg'nin resmi aciklamasi daha da suphelendirdi maalesef

lavanta

Trainee
Tepki
195
Yg'nin resmi aciklamasi daha da suphelendirdi maalesef
YG ile olan her şey şüpheli zaten Seungri olayları ortaya çıkmasaydi bunları ogrenemeyecektik bir de. Sanatçıları ne kadar yetenekli olsa da içindeki kötü yöneticiler yüzünden onlara da sıçrıyor YG'nin pislikleri. Çocuğum olsaydı asla o şirkete gonderemezdim asla ve asla . Nasıl hala batması onu düşünüyorum ah ah

Ü

Üye silindi 192

Aynı videodan bahsediyorsak Seungri orda soyunma odasını ziyaret ediyordu. Şahsen ben rahatsız olurdum ama kızlar sorun etmediği sürece taciz olmuyor.
Bir yerde o üyeden sürekli uzak durduklarını duymuştum sebep bu falan yazmışlardı bana biraz mantıklı geldi, çok iğrenç birisi...

Hangi üye peki biliniyor mu? Ve kaynak kesin mi
Seungri ya da Gd. 2ne1 Türk Twitter fan hesabı "Neden 2ne1 üyeleri Seungri'den uzak duruyor?" diye yazmışlardı ama ne kadar doğru bilemiyorum fakat bana gerçek gibi geliyor

Bunu ilk defa duydum hangi üye
Seungri ya da GD, ben de bir videoda üyelerin Seungri'den uzak durduklarında farkettim ve araştırınca böyle bir iddianın olduğunu öğrendim