Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bir Günlüğüne Bir Idolün Yerine Geçseniz Ne Yaparsınız?

Ü

Üye silindi 189

bi gunlugune baska bir idolun yerine gecme sansiniz olsaniz olsa kimin yerine gecmek isterdiniz ve o gun boyunca neler yapardiniz?

ben bi konser gununde bp uyelerinden biri olmak isterdim. on binlerin onunde sahnede olmak nasil bi sey merak ediyorum neyse sonra uyelerimin yanina gider caktirmadan tum sektorun dedikodusunu yapar kimin kiminle sevgili oldugunu ogrenirdim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bu soru daha önce de sorulmuştu ya ve ben hiçbir idolün yerine geçmem demiştim. Hâlâ da aynı düşünüyorum. Bir günlük de olsa ben o kadar linci yiyemem.
ayyy bilmiyorum bu baslaik daha once acildi mi gormedim bir de canim bi gunluk sosyal medyaya bakmazsin olur biter xnnxbxnxb
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

idol değil de bir günlüğüne Jungwon'un ablası olabilir miyim👉👈🥺
izin var olabilirsin xbnzbxjxbxb

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

İdol değil de bir günlüğüne Dispatch CEO'su olmak isterdim dljeodjeıe
uffff sektordeki ucan kustan haberdardir bu adam varyaaaa

Wonyoung ya da Irene olmak isterdim.

Bu arada gerçekten Wony kadar sıkı çalışsam ve inatçı olsam istediğim her şeye sahiptim sıfır şaka
kiz baya caliskan cidden avill motivasyon videosu cekmesi lazim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bir gün değil de bir ay olsa jennie olup aşırı enerjik bir konser verip (full live şarkı söyleyip) lazy jen imajını temizlerdim :’) sadece bir günse wony olabilir herkesin beni aşırı beğendiği bir gün yaşardım süper olurdu linç bile yesem deneyimdir bir gün sonuçta
askim ne iyi niyetlisin sen oyle jennie bu kadar umursamiyordur bxnxnxnnxnx

Blackpink'ten bi uye ya da Somi olmak isterdim ben de akfjajdjs Asiri dedikodu seviyorum her seyi ogrenmem lazim
dedikodu icin yasiyoruz

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
bi gunlugune baska bir idolun yerine gecme sansiniz olsaniz olsa kimin yerine gecmek isterdiniz ve o gun boyunca neler yapardiniz?

ben bi konser gununde bp uyelerinden biri olmak isterdim. on binlerin onunde sahnede olmak nasil bi sey merak ediyorum neyse sonra uyelerimin yanina gider caktirmadan tum sektorun dedikodusunu yapar kimin kiminle sevgili oldugunu ogrenirdim
Jungkook olmak isterdim cunku bir suru deneyim iceriyor. 1 erkek olma deneyimi 2 97linela tanisma ki ne dedikodu donuyordur bu grupta herkesin iliskisini ogrenirim ozellikle gpzumuzde playboylarin iliskileri hakkinda ne dusundukleri kimleri sevdikleri sevgilileri kadinalra bakis acilari 3 kidemli oldugum icin artik herkesin dedikodusu falan bende toplanirdi ya da cabucak ogrenebilirdim 4 namjoonun bir tik kadin dusmani olaylari vardi degisti mi acaba 5 taennie gercek de iste nasil tanismislar nasil olmus onun olaylari

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Jungkook olmak isterdim cunku bir suru deneyim iceriyor. 1 erkek olma deneyimi 2 97linela tanisma ki ne dedikodu donuyordur bu grupta herkesin iliskisini ogrenirim ozellikle gpzumuzde playboylarin iliskileri hakkinda ne dusundukleri kimleri sevdikleri sevgilileri kadinalra bakis acilari 3 kidemli oldugum icin artik herkesin dedikodusu falan bende toplanirdi ya da cabucak ogrenebilirdim 4 namjoonun bir tik kadin dusmani olaylari vardi degisti mi acaba 5 taennie gercek de iste nasil tanismislar nasil olmus onun olaylari
offff bu nasil aklima gelmedi benim harika secim ben bu olmak istiyorum artik

Ay jungkook, jimin veya hoseok olmak isterdim. Jk sayesinde 97line ne yapıyo ne konuşuyo öğrenirdim. Jimindenbu arkadaş gruplarına ne oldu onu öğrenirdim. Hoseok ise herkesle bir muhabbeti varmış gibi geliyo. Tüm dedikoduları biliyor gibi bir his veriyor bana. Her şeyi öğrenirdim mis gibi xlskfkcl kadınlarda da jessi olmak isterdim sanırım. Onda baya kaos vardır diye düşünüyorum
itiraffff jessi olsam gider bi idolle sac basa kavga ederdim

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Kimkininle sevgili kimler düşman kimler dost öğrenirdim herhalde fjdkdm sonrada magazine sızdırırdım kaos olsun biraz