Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bir Günlüğüne Hangi Forum Üyesi Olmak Isterdiniz?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Kdjdnfnfjdkdşsğsöskrıdjdkdlşsğspdırnrmdzşsğsğodırmfxöçzlxkfıflspspsösöxmjcımtjdjskslsşşsödkdldldödmdjdıdnrbsjslwğwçaöskdkdoroörkdjdodğsşöedkıdjrnrushabnsöfkcopdşwşwöemduxhenkqöwpağxpdırmrçsçsnxhxudodpwplejdudmdmsşağağsormrödçöxöskspwğşdkkdkfkdkdododoldkdmrırkspeşeöeöleldodnrlelepwowkskemdçsksıdospskrmrjdkldldld
Ben sana Balkan göçmeni demiştim bir ara kız güney doğulu çıktı

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
anamm bana yürünmüş yeni gördümm😍 hiç tavsiye etmem tbi ama yine de hoşuma gitti. biliyosun ne düşündüğümü gerçi ama bi de burdan söyleyeymm. bi tanesin bi taneee🥰😘

aldım bebeğim tmmdır😘

yaa cevriyemmm yerim ponçik kalbini🥺🥺 ne zman istersen dm'den yürü.. bu kutsal yolda asla yalnız yürümeyeceksin😄🥳🤩 iltifatlar için çok thxx😘

vay bee🤗🤗 böyle böyle tavladın bizi zaten kızz 🤩 asıl ben senin yerinde olmak isterdim her yorumu nasıl okuyosn diye😅
Bi sayfaya girince hepsini begenmezsem bana deli demeyin gozum segiriyor ee ne begendigimi bilmek icin de okuyorum tabii like atmiyosam okumayacak kadar yorgunum demektir ya da icim sıkılıyor ama burasi bile beni acmamistir 😆😆😆😆