Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bir Günlüğüne Hangi Forum Üyesi Olmak Isterdiniz?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
2) @@Sweet Mimosa ayni zamanda cok hayat dolu ve cok depresif duruyor. kafasinin icinde neler donuyor bilmek isterdim
Bende bilmiyorum biliyor musun sürekli bir akış var kafamda ama ne akıyor bilmiyorum ldoodkg.
Ben @ask olmak isterdim benim acilen çalışkan olmam lazım sınav haftası konuları son güne bıraktığım için gece ikide ders çalışıyorum.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
butun blinkleri de taplamissin hepiniz bir gunlugune yer degistirin bakalim ne olacak
@kelebek nerede ayıp
Ben bir @@Sweet Mimosa olmak isterdim çünkü çok gamsızın,dünya yansa umrunda değil yani. Senin gibi olmak isterdim
Aslında hiç gamsız değilim biliyor musun ama sanalda çok rahatım @Uranyum ile tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti ama artık ırl de de baya rahatım.Uranyum eğer ileride çok önemli bir kişi olursam hayat hikayemde senden bahsedeceğim hayata bakış açımi değiştirdi diye bak çok şanslısın LDODOCLCL.
Birde herkes @ask olmak istiyor forum olarak o kadar tembelizki herkes tek çalışkan kişi olmak istiyor kdllc

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Taylor bir şarkı makinesi sen başlık yani asla fikir tükenmiyor
Taylor hayatına aldığını her kişiyi analiz edip hayat hikayesi gibi şarkı yazıyo sende forum üyelerini iyi analiz ediyosun bide her an birine göndermeli şarkı yazabilirsin gibi geliyo 😎
uhuhuhuhu cok mutlu oldum 😭😭😭 gece uyumadan once bunu dusunup agliycam 😭😭😭😭 cok tesekkur ederim 😭😭😭
her ne kadar annem taylordan cokca sey ogrenmis olsam da sarki yazma gibi bi vasfim yok ne yazik ki amaaa iste benden sana bir taylor sarkisi

taylorin bu sarkiyi en yakin arkadaslarindan biri selena gomez icin yazdigi dusunuluyor ben de bu sarkiyi sana ithaf ediyorumm

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
@andromeda aynı sebepten
@Vankedisi🐈☢️ hem sen olmak istiyorum hem olmak istemiyorum bazı yönlerimiz benziyor çünkü sjsjsjsjsj
@Kaudupul_____6.23 benzer zevklerimiz var sen olsam yaşarken çok zorlanmam gibi
@aycik kedileri var
@augustine çok sevimli
@danbi mat sevmek nasıl bı şey merak ediyorum sjsjsjsjsj
Olmak istediğim değil de sevdiğim için kendileri ile ilgili daha çok şey öğrenmek istediğim çok kişi var yazarsam çok uzun olur liste yapmaya üşeniyorum sjsjsjsjsj

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
@andromeda aynı sebepten
@Vankedisi🐈☢️ hem sen olmak istiyorum hem olmak istemiyorum bazı yönlerimiz benziyor çünkü sjsjsjsjsj
@aycik kedileri var
@augustine çok sevimli
Olmak istediğim değil de sevdiğim için kendileri ile ilgili daha çok şey öğrenmek istediğim çok kişi var yazarsam çok uzun olur liste yapmaya üşeniyorum sjsjsjsjsj
benimde kedim var :giggle:

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

@andromeda aynı sebepten
@aycik kedileri var
@augustine çok sevimli
yaggggg yerim seniii 🌸🌸💞💞💞🩷🩷🩷

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
@kelebek nerede ayıp

Aslında hiç gamsız değilim biliyor musun ama sanalda çok rahatım @Uranyum ile tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti ama artık ırl de de baya rahatım.Uranyum eğer ileride çok önemli bir kişi olursam hayat hikayemde senden bahsedeceğim hayata bakış açımi değiştirdi diye bak çok şanslısın LDODOCLCL.
Birde herkes @ask olmak istiyor forum olarak o kadar tembelizki herkes tek çalışkan kişi olmak istiyor kdllc
😭😭😭 Sag olun forum yorobun

Ben de @Uranyum olmak isterdim uranyumda para var,,,, bir gun yer degistirelim somururdum