Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Bir Idole Uyarıda Bulun

A

Anonymous (11cd)

JK ve V allah aşkına şu yazdığınız şarkıları çöpe atıp durmayın eminim ki çıkardığınız albümlerdeki sözlerden daha iyi sözler yazdınız.
suho nerdesin exo niye hiçbir şey yapmıyor sehun gitmeden bri cb daha yapın
soobin lütfen bir şey söylemeden önce düşün ya bir lider nasıl bu kadar patavatsız konuşabilir
hyunjin allah aşkına su saçını bir sal iyice jokere benzedin normal siyah saça geç

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Rm artık evlen ve iki çocuk yap. Bi ara Rm evli hatta iki çocuğu var dedikoduları dönüyordu. O kadar gerçekçiydi ki. Ben böyle bir şeye ihtimal veriyordum. İlla vardır demiyorum böyle bir şey olsa hiç şaşırmam anlamında ihtimal veriyorum.

Jin senin de Jinhit'i kurma vaktin geldi de geçiyor. Sektöre hayat getir, ölmüş resmen.

Suga Allah senden razı olsun. Tarihte sözünün eri olan ilk erkek sensin galiba. 2025'te görüşürüz dedin ve galiba 2025'te görüşeceğiz. Askere gitti gideli sesi soluğu çıkmıyor. Mandalinanın tadı o kadar mı güzel ki bizi unuttun😥

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Ryujin tam ekran arkasında neyse ekran önünde de öyle bir kız gibi ama bunu onu övmek için söylemiyorum mesela crush ve joy olayında bizde aynı şeyleri söylüyoruz günlük hayatta ama bir idol olarak bunun hakkında konuşmamalıydı ya da grup arkadaşları ile olan davranışları benimki ile benziyor ama bir idol olarak bunu da yapmamalı çünkü yanlış yerlere çekilip zorba filan denilebilir daha profesyonel olmalı
Ryunjin kesin cekim aralarinda bir yere çöküp arkadaslariyla vs mesajlasiyordur ya nedense direkt aklimda canlaniyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Rm artık evlen ve iki çocuk yap. Bi ara Rm evli hatta iki çocuğu var dedikoduları dönüyordu. O kadar gerçekçiydi ki. Ben böyle bir şeye ihtimal veriyordum.

Jin senin de Jinhit'i kurma vaktin geldi de geçiyor. Sektöre hayat getir, ölmüş resmen.

Suga Allah senden razı olsun. Tarihte sözünün eri olan ilk erkek sensin galiba. 2025'te görüşürüz dedin ve galiba 2025'te görüşeceğiz. Askere gitti gideli sesi soluğu çıkmıyor. Mandalinanın tadı o kadar mı güzel ki bizi unuttun😥
Suga sırra kadem bastı galiba lütfen ses ver Sugaşkım

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
tovbe hasaa, asıl has ve ozbeozz exoller bizimle aynı fikirde olanlardır. gitsin de kurtulalım yav. bu arada millet maknaemizi nasıl gonderecegiz diye yakınıp uzulurken bizim elimizde olsa yakasından tutup kıslaya falan fırlatacak olmamız ahshahdhah
ExoL farkı işte şekerim o kadar çok askere gidip gelmelerini beklediniz ki bünye alışıklık kazandı

Tepki
1,362
tovbe hasaa, asıl has ve ozbeozz exoller bizimle aynı fikirde olanlardır. gitsin de kurtulalım yav. bu arada millet maknaemizi nasıl gonderecegiz diye yakınıp uzulurken bizim elimizde olsa yakasından tutup kıslaya falan fırlatacak olmamız ahshahdhah
Napalım o gitmezse, grup artık 2030 da falan biraraya gelir. 40 yaşıma şunun şurasında kaç sene kaldı zaten. 30lu yaşlarımda bir kere daha tam üyeli geri dönüş görmek istiyorum çok mu yani 😭 Beklemediğim kadar asker yolu bekledim sayelerinde. Bunu bana borçlular 😬🤣

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Sen de haklısın, bu borç bir geri dönüşle kapanmaz. Ömür boyu her yıl en az bir geri dönüş yaparlarsa ancak ödenir borçları. Başka türlüsü kabul edilemez 😜
hakkındır tabii ahjummam👌🥰 cidden bes senedir biri geliyo biri gidiyo, exo'nun bize olan guncel cb borcu kabarık, bir kurtarmaz abdhqhdha pazarlık masası tez vakit kurulsun
CB en çok sizin hakkınız ExoLler

eirene

Rookie Idol
Tepki
374
Xiaoting lütfen az sayılı ve parlayabileceğin bir grupta redebut yap🗣