Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Bir Idole Uyarıda Bulun

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bunu aslında anonim yazmiyacaktım ama anonim yazmak isteyen olur diye böyle yapmaya karar verdim. Bir idolünün seni duyduğunu farz et ve uyarı da bulun bu sevdiğin bir idol de olabilir sevmediğin idolde. edit: e.g Jungkook mütavazi olman çok güzel ama fazlası zarar miniminicik ün egosu iyidir bak ama miniminicik fazlası değil

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Taehyung askerde özel kuvvetlere başvurdun diyorlar neden çocuğum rahat mı battı sen oradan oraya nasıl korkmadan atlayıp zıplayacaksın
tatlım eğlenmek içindir belki de

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bunu aslında anonim yazmiyacaktım ama anonim yazmak isteyen olur diye böyle yapmaya karar verdim. Bir idolünün seni duyduğunu farz et ve uyarı da bulun bu sevdiğin bir idol de olabilir sevmediğin idolde. edit: e.g Jungkook mütavazi olman çok güzel ama fazlası zarar miniminicik ün egosu iyidir bak ama miniminicik fazlası değil
Txt ve yuqi poz vermeyi ogrenin nolr

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Taemin, Minho ve Onew zahmet olmazsa fotoğraf atar mısınız? Jennie şu şirketten ayrılıp şarkı çıkarır mısın? Seungcheol, birazcık kötü bir huyun olsa keşke de erkeklerde bu kadar mükemmeliyetçi olmasam, senin gibi adam bulamazsam hiç olmasın diye düşünüyorum, bekar öleceğim. Kyungsoo, birader yeter, anladık harikasın. Jeonghan bey, güzel olma işini azaltalım.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Taemin, Minho ve Onew zahmet olmazsa fotoğraf atar mısınız? Jennie şu şirketten ayrılıp şarkı çıkarır mısın? Seungcheol, birazcık kötü bir huyun olsa keşke de erkeklerde bu kadar mükemmeliyetçi olmasam, senin gibi adam bulamazsam hiç olmasın diye düşünüyorum, bekar öleceğim. Kyungsoo, birader yeter, anladık harikasın. Jeonghan bey, güzel olma işini azaltalım.
şu yoruma bakar mısınız ya bayıldımm o idoller olmama rağmen hem de

Tepki
1,364
sehun askere git sdhsdhaskdadskh
Ben yazacaktım, bir de baktım ki sen çoktan yazmışsın 🤣 Has EXOL'ler bizi linçlemese bari 😂😂
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu uyarımı tüm idollere yapıyorum. Lütfen birazcık da olsa bazı şeylerde kırmızı çizgileriniz olsun. Lütfen düzgün insanlarla takılın ,arkadaş olun ve düzgün kişilere destek olun.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
A

Anonymous (e773)

Ryujin tam ekran arkasında neyse ekran önünde de öyle bir kız gibi ama bunu onu övmek için söylemiyorum mesela crush ve joy olayında bizde aynı şeyleri söylüyoruz günlük hayatta ama bir idol olarak bunun hakkında konuşmamalıydı ya da grup arkadaşları ile olan davranışları benimki ile benziyor ama bir idol olarak bunu da yapmamalı çünkü yanlış yerlere çekilip zorba filan denilebilir daha profesyonel olmalı

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ryujin tam ekran arkasında neyse ekran önünde de öyle bir kız gibi ama bunu onu övmek için söylemiyorum mesela crush ve joy olayında bizde aynı şeyleri söylüyoruz günlük hayatta ama bir idol olarak bunun hakkında konuşmamalıydı ya da grup arkadaşları ile olan davranışları benimki ile benziyor ama bir idol olarak bunu da yapmamalı çünkü yanlış yerlere çekilip zorba filan denilebilir daha profesyonel olmalı
haklısın idol olduğu için bir imajı var profosyonel olmalı Ryu pek tanımam ama

levirem

Trainee
Tepki
111
Sevgili Yeri,toksik arkadaş gruplarından uzak dur aşkım.Henüz bir şey olmadı ama bazen beni korkutuyorsun.Ve süper oyunculuğun var şaka mı?Salak şirketine biraz daha baskı kur ve kendini parlat.(Snsd sooyoung gibi...)

Oyunculuk demişken

Sevgili Joy,en beğendiğim idolerden birisin ama lütfen oyunculuktan yürüme yada kendini geliştirmeye bak,oyunculuğunu hiç beğenmiyorum.Kaç dizi çektin hiçbirini bitiremedim.Kimler kimler kendini geliştirdi aşkom biraz gayret 🤜

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Taeil. Lütfen sosyal medyayı biraz daha aktif kullan. Özellikle askerdeyken bizi hepten unutma. Askerden sonra da lütfen bize daha çok şarkı söyle. O instagramı boşa açmadın. Arada bir kısa coverlar falan çek yükle. Bal gibi sesin var, bizden sakınıyorsun ya.

Yuta. Lütfen artık şu çeneni rahat bırak. Dolgu yaptırmadığında çok daha yakışıklısın. (O çirkin dolguya rağmen de yakışıklısın ama gerek yok o dolguya.)

Johnny. Lütfen saçlarını artık uzatma. Uzun saçlı da iyisin ama kısa saçla çok çok daha iyisin.