Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bir Soru

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Pişmanlığım karşısında yapabileceğim bir şey yoksa bundan ders alıp artık hayatıma bakarım çünkü ne yaparsam yapayım geçmişe gidip bunu düzeltemem.Tüm hayatımı bu pişmanlık üzerine bağlamak istemem.
Bende böyle düşünüyorum ama ben uygulayamiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Olayın ne olduğu önemli hayatını tehlikeye sokacak bir durum mu yoksa kendi içinde halledilebilir bir şey mi ona bir bakmalısın. Güvendiğin bir büyüğünü varsa onunla dertleşmeni öneririm
Birine anlatsam bana dünyanın en önemsiz şeyi falan der ama ben aşırı kafaya takiyorum bilmiyorum

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
bende baş edemiyorum 😭 yorumlar çok iyi ama hiçbiri işe yaramıyor en olmadık zamanda aklıma geliyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

mesela bende anlatsam kızacaklar diye korkuyorum
Aynı kişi olma ihtimalimiz?
(Kızarlar diye korkmuyorum ama bunları mi sorun ediyorsun vs diye kucumseyecekler diye anlatmaktan cekiniyorum

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Aynı kişi olma ihtimalimiz?
(Kızarlar diye korkmuyorum ama bunları mi sorun ediyorsun vs diye kucumseyecekler diye anlatmaktan cekiniyorum
Sana gerçekten değer veriyorsa karşındaki kişi yada kişiler eminim seni güzelce dinleyecektirler çoğu zaman böyle hissederiz ama bir adım attığımızda kuruntularımız da uçup gider sorunumuza çözûm bulamasakta rahatlar ve o gücü içimizde hissederiz sende adım atmaktan birseyler paylasmaktan cekinme lutfen🌸

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
benim anlatabileceğim bir tek ablam var annemlere anlatamam ama ablam beni düzgünce dinler mi bilmiyorum ve beni küçük görecek diye korkuyorum
Ya şu an ben de kardeşime böyle hissettirmiş olmaktan çok korkuyorum, evin en büyük çocuğuyum ve inanılmaz bir baskıyla büyüdüm her alanda. Bunca zaman kendime odaklandım o yüzden ona nasıl yaklaşırım bilmiyorum, ergenliklerimiz de farklı geçiyor, ben çok daha dışa dönüktüm. Benle bir şeyleri paylaşmaktan kaçındığını hissediyorum, bense her aksam yemeğinde her yaşadığımı ayrıntılı anlatırdım anneme ve kardeşime. Şimdi de uni başlıyor ve şehir aynı olsa da ben evde değilim. Sabah sabah efkar bastı... Ablalara tavsiyeler diye başlık mi açsanız ne 😭😭😭😭