Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Song Da-Eun, Bts Jimin Ile Sevgili Dedikoduları Konusunda Uyarıda Bulundu: "Başka Birine Sorun"

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
MUyPTZ.jpg pkYFZw.jpg

Sürekli olarak BTS üyesi Jimin ile birlikte olduğu söylenen aktris Song Da-eun, bazı ARMY'lere bir uyarıda bulundu.

Ayın 20'sinde Song Da-eun Instagram Hikayesinde şunları paylaştı: "Lütfen üçüncü tarafın işlerini benden uzaklaştırın çünkü benim moralim iyi. Lütfen fandomunuz ne kadar korkutucu olduğu ve ne kadar kötü niyetli olduğunuz konusunda beni korkutmayın. 'Seni dava ettirecek şeyler yapıyorum." dediği ortaya çıktı.

Daha sonra şunu vurguladı: "Daha önce olduğu gibi Instagram ve YouTube dahil tüm materyalleri topluyorum."

Şöyle açıkladı: "Eski fotoğrafların yayınlanmasından bahseden pek çok kişi var ve bugün bir fotoğraf yayınlasam bile insanların bunun eski olduğunu söyleyeceğini düşündüm." Şöyle açıkladı: "Günümü bilmiyorlar, bu yüzden bu yorumlara cevap vermedim.”

Song Da-eun'un bu gibi gönderileri, birçok hayranının sürekli olarak Jimin'le çıktığı söylentilerine kapılmasından ve açıklamalar ve protestoların devam etmesinden kaynaklanıyor.

Bazı ARMY'ler, Song Da-eun ve Jimin arasında romantik bir ilişki olduğuna dair söylentileri sürekli olarak gündeme getirdi ve önceki gönderilerinin Jimin'in evinde veya aynı yerde çekilmiş fotoğraflar olduğunu söyledi. Ayrıca Song Da-eun ve Jimin'in çıktığına dair söylentiler vardı ve sürekli bir açıklama talebi istiyorlardı. Song Da-eun da bir uyarı açıklamasında bulundu.

Song Da-eun, Kanal A'nın eğlence programı 'Heart Signal Season 2'de yer alarak oyuncu olarak tanındı. Ayrıca 'Burning Sun' ortaya çıktığında, Seungri ile olan yakın ilişkisi ve Seungri tarafından yönetildiği bilinen bir kulüpte çalışma geçmişi nedeniyle tartışmalar ortaya çıktı.

O dönemde Song Da-eun'un ajansı Ian ENT şöyle demişti: "Song Da-eun, açılışın ilk ayında yalnızca yaklaşık bir ay boyunca çalışmaya yardımcı oldu ve Burning Sun ile hiçbir ilgisi yok."

-

- Onu rahatsız etmeyi bırakın

- fandom ne kadar korkutucu hahahahahahahah

-Fandom ne kadar korkutucu ㅅㅂㅋㅋㅋㅋㅋ Ugh, sizi aptallar….

-Herhangi bir flört dedikodusu var mıydı?

-YouTube'daki Army'lerin bir araya getirdiği şeylerin küçük resimlerini gördüm ama siz buna inandığınızı ve onun peşine düşüp kötü niyetli yorumlar yazdığınızı mı söylüyorsunuz?

-Sadece Theku'da yayınlanmadı, bunu bilenler de biliyor... ama hem kadın hem de hayran tuhaf.

-Neden böyle zamanlarda hayranlar hep kadınları eleştirir? Anlamıyorum

-Hayranım ama ilk defa görüyorum..
Lütfen, eğer hayransanız, hayran olsanız da olmasanız da, karşınızdakinin yanına gidip bir bok yapmayın.

-

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bu söylentileri ilk defa burada görüyorum gerçekten var mıydı böyle bir dedikodu?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Şimdi çıkıyorlar mıymış çıkmıyorlar mıymış anlamadım

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Bu söylentileri ilk defa burada görüyorum gerçekten var mıydı böyle bir dedikodu?
Evet sitede de haberi yapılmıştı
https://netizenturkey.net/pann-bts-...cisi-song-daeunin-sevgili-soylentisi-yayildi/
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi çıkıyorlar mıymış çıkmıyorlar mıymış anlamadım
Hybe geçen sene de bir açıklama yapmadı bu sene de yapacağını sanmam. Ancak kadın hakkında kötü nefret söylemlerinden dolayı Army'lere dava acacağını söylemiş

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ben böyle bir söylenti olduğunu şimdi öğrendim Koreli fanlar kendi aralarında konuştu herhalde bize kadar gelmedi