Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Birbirlerini Sevmeyen Haz Etmeyen Grup Üyeleri Sizce Kimlerdir

mimmos

Trainee
Tepki
65
ayh forumda yakıştırma ship vs yapılırken bari bunu sorayım dedim. sizce aynı grupta olmasına rağmen birbirlerini sevmeyen üyeler var mıdır hatta aynı şirket altında bile olabilir. bana garamın zaten gruptan gönderilmeden önce grup üyeleri tarafından sevildiğini düşünmüyorum mesela. bir ara itzy üyelerinin birbirlerinden pek haz etmiyo diye bir dedikodu vardı fln sizin aklınıza birileri geliyo mu ?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
2. jenerasyon takipçileri var mıdır burada bilmiyorum ama Miss A... Abi Suzy'i açık açık sevmediklerini belli ediyorlardı resmen. Hatta bir iddiaya göre grup foto çekimlerinde Min, Jia ve Fei ayrı çekim yapıyormuş, Suzy ayrı çekim yapıyormuş. Sonra bunu photoshop ile birleştirdikleri iddia ediliyordu. Şakaysa komik gerçekse daha komik bir olay. KLSDJSFKL

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
2. jenerasyon takipçileri var mıdır burada bilmiyorum ama Miss A... Abi Suzy'i açık açık sevmediklerini belli ediyorlardı resmen. Hatta bir iddiaya göre grup foto çekimlerinde Min, Jia ve Fei ayrı çekim yapıyormuş, Suzy ayrı çekim yapıyormuş. Sonra bunu photoshop ile birleştirdikleri iddia ediliyordu. Şakaysa komik gerçekse daha komik bir olay. KLSDJSFKL
Ay evet bence bu belliydi baya jdbdkdbfjsbjf
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben eminim ki nct dreamde ciddi anlaşmazlık hatta dışlama problemi var. Jeno ve jisung, heachana ciddi gıcık oluyorlar gibi geliyor bana. Hatta ten rengiyle dalga geçtikleri bi videoda dolaşıyordu ctzenler arasında. Bence biraz kıskançlık da var gibi. Twda tarot bakan yabancı bi hesap bakıp bunun var olduğunu ve jaeminin bu durumun farkında olduğunu, içten içe heachanı desteklediğini ama net tavır belli etmekten çekildiğini söylemişti. @bilibili88 askom zamanın olursa ve sınavından sonra buna da bakabilirsin. Bir de tekrar belirteyim açılımını okumak inanılmaz zevkliydi muhteşemsin, sınavın umarım çok güzel geçer.

Son düzenleme:

marin

Trainee
Tepki
639
Evet ben de bunu fark etmistim ozellikle Manifesto: Day 1 icin yaptiklari showcase'imsi seyde birbirlerinin yanina bile oturmaktan cekiniyorlardi. Beraber foto falan hic atmadilar o siralar, yayin bile acmadilar. Ama su kyocera dome/ocak-subattan beri eskiye donmus gibiler.

Twice'in caylak yillarinda Nayeon'la Tzuyu birbirini sevmiyormus gibi geliyodu hep bana. Sanki Tzuyu Nayeon'dan cekiniyodu. Ama sonralari gayet normallestiler.
Tzuyu ve Nayeon'un beraber stajyerlik yaptıkları dönem çok kısa. Bu dönemde de şirket stajyerleri gruplandırmış. Yani mesela Nayeon debut grubundayken Tzuyu yaşı daha küçük olan stajyerlerin olduğu takımdaymış. Hatta Japon üyeler de Japon alt birimindeymiş. O yüzden Nayeon yaşı ve tecrübesinden dolayı Tzuyu'e kıdemli gibi geliyormuş hep. Sixteen'de ilk kez aynı statüye geldiler. Orada da bir elenme savaşı vardı malum. Ne zaman çıkiş grubu belli oldu herkes rahata erdi bence. Üyelerin çoğu çıkıştan sonra yakınlaştı ki dediğim gibi aynı şirkette olsalarda stajyerlik zamanları ve staj yaptıkları alt takımlar farklı olduğundan bazı üyelerin yakın olmaması normaldi.

Bunun kanıtı bile var. Miss A'in son albününün albüm fotograf çekiminin kamera arkasını izlerseniz diğer 3 üye ara röportajlarda vs. birlikte konuşrken Suzy ayrı röportaj veriyor. Sadece çekim anında yan yana geliyorlar. Zaten Suzy ve Lee Min Ho ilişkisi ortaya çıktıktan sonra diğer üyelerin biz de haberlerden öğrendik demesi aralarındaki uzaklığın en büyük kanıtıydı.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
4minute üyeleri de Hyuna'yı sevmiyordu. Bir üye çok popüler olunca böyle sorunlar, kıskançlıklar falan ortaya çıkıyor.

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
Ay evet bence bu belliydi baya jdbdkdbfjsbjf

Ben eminim ki nct dreamde ciddi anlaşmazlık hatta dışlama problemi var. Jeno ve jisung, heachana ciddi gıcık oluyorlar gibi geliyor bana. Hatta ten rengiyle dalga geçtikleri bi videoda dolaşıyordu ctzenler arasında. Bence biraz kıskançlık da var gibi. Twda tarot bakan yabancı bi hesap bakıp bunun var olduğunu ve jaeminin bu durumun farkında olduğunu, içten içe heachanı desteklediğini ama net tavır belli etmekten çekildiğini söylemişti. @bilibili88 askom zamanın olursa ve sınavından sonra buna da bakabilirsin. Bir de tekrar belirteyim açılımını okumak inanılmaz zevkliydi muhteşemsin, sınavın umarım çok güzel geçer.
ay keşke nct ile daha çok şey bilsek ya nct ile ilgili bigisi olanlar yazsa iyi olur DHBSJNAKM bu grubun dinamiklerini cidden merak ediyorum ama çok bir şey de gösterilmiyo. ay mesela lucas gönderildi bazıları üyelerin arkasından konuşmuş falan diyolar bu üyeler kimdi fln

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
ay keşke nct ile daha çok şey bilsek ya nct ile ilgili bigisi olanlar yazsa iyi olur DHBSJNAKM bu grubun dinamiklerini cidden merak ediyorum ama çok bir şey de gösterilmiyo. ay mesela lucas gönderildi bazıları üyelerin arkasından konuşmuş falan diyolar bu üyeler kimdi fln
Birinin acilen lucasin eski sevgililerine ulaşması lazım kdbdjdbdkbdsjgf

• Alev
Reactions: ask

xena

Trainee
Tepki
22
ive uyeleri desem cok mu klise olur? belki yakinlardir ama ozellikle gaeul, leeseo ve wony'nin hicbir uyeyle (wony ve yujin disinda) yakin oldugunu dusunmuyorum. bana uzak gibi geliyorlar. rei ve liz arkadasmis gibi onun disinda hicbiri yakin degilmis gibi. ancak ben boyle yakin olmayan grup uyelerini normal buluyorum. sonucta kimse kimseyi sevmek zorunda degil ve teknik olarak hepsi is arkadasi. zaten dive oldugum icin kizlara bir nefretim yok💗