Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Kpop Sevmeyen Birine Önerebileceğiniz En Kötü Şarkılar

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Çok Kpop sevmeyen, alakası olmayan bir tanıdığınız var diyelim. Ona Kpop'u tanıtmak için şarkı önermek istiyorsunuz. Aklınıza gelebilecek en kötü şarkı önerisi ne olurdu?

Şarkı çok eğlenceli ama Kpop'la alakası olmayan birine fazla tuhaf geleceğini düşünüyorum. Bütün Kpop şarkılarının çocuksu ve tuhaf olduğu gibi bir izlenim de yaratabilir. İdeal bir ilk izlenim değil. Özellikle önceden ön yargıları varsa.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
aşırı kpop tarzı olanlar. ilk dinlediğimde hatırlıyorum da çok karışık, karmaşadan ibaret gelmişti belli başlı şarkılar sayesinde alışmıştım dinlemeye bu yüzden ilk kez dinleyecek birine odaklanması kolay akılda kalıcı herkese hitap edecek şarkılar önermek daha iyi olur

Son düzenleme:

layley

Trainee
Tepki
442
Neden böyle bir şarkı ve dans yapıldı bilmiyorum ama... bir yerden sonra bağımlılık yaptığı da bir gerçek jskxkqkkcqk

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Çok Kpop sevmeyen, alakası olmayan bir tanıdığınız var diyelim. Ona Kpop'u tanıtmak için şarkı önermek istiyorsunuz. Aklınıza gelebilecek en kötü şarkı önerisi ne olurdu?

Şarkı çok eğlenceli ama Kpop'la alakası olmayan birine fazla tuhaf geleceğini düşünüyorum. Bütün Kpop şarkılarının çocuksu ve tuhaf olduğu gibi bir izlenim de yaratabilir. İdeal bir ilk izlenim değil. Özellikle önceden ön yargıları varsa.

bu şarkıyı duyunca kanım donuyor. inanilmaz gerçekten kekendimi çok kötü hissediyorum

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Benim babam dalga geçiyordu kpop dinlediğim için ama bir gün baktım arabasında on the ground çalıyordu bide kalplemiş.yine arabada blackpink hylt açmıştım benden sesini açmamı istemişti.kpop'a alıştırmak istediğin biri varsa blackpinkle başlayabilir daha batı ya yakın şarkılar yapıyorlar bu yüzden kulağa daha alışık geldiği için garipsemez blackpink'e alışınca diğer Kpop şarkılarınada alışır