Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Blackpink Hakkındaki Naver Makalesi

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Arkadaşlar az önce bir haber gördüm instagram da büyük bir kpop sayfasında naver sanırım kesinliği olmamakla birlikte Blackpink in seul konserinin 4 üyenin bir arada olacağı son konser olduğunu söylemiş bir bilgisi olan var mı sınav senem olduğu için detaylara bakamıyorum bundan önceki konser gayet iyiydi üyeler mutluydu öyle birşey olsa biraz hüzünlü olmaz mıydı diğer yandan yg nin naver la olan ilişkisi malum acaba ön hazırlık mı yapıyor açıklamak için bakalım seul konseri nasıl geçecek herkes de Lisa üzerinde duruyor gibi yenilemese sebeplerini anlarım hatta desteklerim ama başından itibaren takip eden biri olarak bu beni çok üzer size de dediğim gibi sorayım dedim iyi akşamlar hepinize 💗🖤

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Arkadaşlar az önce bir haber gördüm instagram da büyük bir kpop sayfasında naver sanırım kesinliği olmamakla birlikte Blackpink in seul konserinin 4 üyenin bir arada olacağı son konser olduğunu söylemiş bir bilgisi olan var mı sınav senem olduğu için detaylara bakamıyorum bundan önceki konser gayet iyiydi üyeler mutluydu öyle birşey olsa biraz hüzünlü olmaz mıydı diğer yandan yg nin naver la olan ilişkisi malum acaba ön hazırlık mı yapıyor açıklamak için bakalım seul konseri nasıl geçecek herkes de Lisa üzerinde duruyor gibi yenilemese sebeplerini anlarım hatta desteklerim ama başından itibaren takip eden biri olarak bu beni çok üzer size de dediğim gibi sorayım dedim iyi akşamlar hepinize 💗🖤
Naver nedir acaba 🤔

Jesé

Trainee
Tepki
376
Yani bence bundan sonra üyeler sözleşmeyi yenileseler bile konser turuna çıkmazlar diye düşünüyorum
Ayrıca bence lisa'nin yenilememe ihtimali yüksek bu aralar korede falan fazla kalmiyor ayrı takiliyor(ne kadar alakali bilmiiorim ama bana öyle gelio

Konu Sahibi
Mona Rosa 🥀🖤

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Makale tam olarak neyden bahsediyordu acaba? Çünkü tur sonu iması da olabilir. Veya nabız yokluyordurlar.
Dediğim gibi detaylara pek bakamadım makale içeriği de atmamış gördüğüm sayfa belki twitterdan bilen arkadaşlar vardır diye buraya yazdım büyük BP sayfasına baktım orada da göremedim 🤷🏻‍♀️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Naver nedir acaba 🤔
Yine böyle haberlerin paylaşıldığı gazetecilerin makalelerinin olduğu netizenlerin yorum yazdığı bir site sanırım korede

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Mona Rosa 🥀🖤

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Makale tam olarak neyden bahsediyordu acaba? Çünkü tur sonu iması da olabilir. Veya nabız yokluyordurlar.
Şimdi baktım yorumlarda gazetecinin kendi paylaştığı makale demişler kendi düşüncesiymiş yg den bi onay vs gelmemiş sanırım az önce görmemiştim

Hayır inanma daha şey var Avustralya gösterimleri var diye biliyorum Instagram da bazen kaynak olmadan atıyorlar haberleri
Aa çok teşekkür ederimmm içime su serpildi 🥰

Bu bp'in şu an planlanan grup olarak son etkinliği diyor aslında.Yani demek istediği grubun dağılması falan değil de tur burada bitiyor ve yakın zamanda grupça yeni bir şeyler yok demek olarak algılamıştım ben.
Anladımm çok teşekkür ediyorummm 😍😍

Ben böyle bir şeyin doğru olduğuna ihtimal vermiyorum.Çünkü şu an şirket gelirinin çok büyük kısmını BP'den sağlıyor.Dünya'nın en büyük kız grubuna sahip.Evet zamanında 2NE1'i dağıtıp BP'ye çıkış yaptırdı ama bunu o durumla aynı kefeye koymuyorum.Çünkü her ne kadar 2NE1 da o zamanlar çok başarılı olsa da BP şu anda gerçekten çok ünlü ve hayran kitlesi de çok büyük.Bu yüzden böyle bir dağıtma planında olduklarını sanmıyorum özellikle Jisoo'nun grubun bir kalacağıyla ilgili verdiği mesajları düşününce.
Bende hep yenileyeceklerini düşünüyordum dediğin çok doğru BP den yg öyle bir anda vazgeçemez zaten kac grubu var artık yeni kız grubu da tutar mi kac yila zirveye ulasir belli degil bu riski bence de alamaz

Rica ederimmm 💗

Son düzenleme:

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Uzun turlara çıkmak bu gruba yaramıyor kondüsyonları düşüyor ee bu da sahneyi etkiliyor.Üyeler eski usül 2 yıl dinlenip modellik yapıp sonra dönüş yapsa blinkler de eskisi kadar sinirlenmez bence.Cidden kızların dinlenmesi gerek ama ben Blackpink'in sonunun geldiğini düşünmüyorum YG BP olmadan bir hiç ve üyeler de uzun ara verdikten sonra sahneyi ve fanları özlüyor.Lisa bireysel sözleşmesini yenilemez ya hybe'a ya da bir abd şirketine geçer grup sözleşmesini yg ile imzalar,jisoo zaten oyunculukta aktif olucak yg'nin oyunculuk bölümü gayet iyi,jennie de ygden ayrılır diyordum ama solo albümü gelecekmiş o da bireysel sözleşmesini imzaladı demek ki,rose aslında kendini iyi gösteremedi o da ygden ayrılsın taylor veya oliva'nın şirketine girsin isterim çünkü ondan hep sözyazarı-şarkıcı hissi alıyorum sanki yapması gereken müzik kariyeri o doğrultuda olmalı ama rose de pek özgüven göremiyorum ve gruba en bağlı üye bence o.YG de kalmaya seçecektir.