Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blackpink Ve Taylor Işbirliği

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
BLACKPINK'in “reputation (Taylor's Version)”a katılacağı söylentilerinin ardından , yapay zeka tarafından yapılan '...Ready For It'in cover'ı telif hakkı nedeniyle yayından kaldırıldı.

Twitter'da büyük sayfaların suanda paylaştığı şeylere göre Blackpink ve Taylor işbirliği gelebilirmis.
Umarım Selena işbirliğinde ki gibi olmaz 🤐

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bp'nin işbirlikleri beni hayal kırıklığına uğrattı bu zamana kadar. Bet you wanna'da ice cream'da güzel değildi bence. Hele ice cream'ın yazarlarından biri ariana grande. Hayır bu kadar bilindik kaliteli şarkılar yapan şarkıcılar nasıl bir araya gelip daha düzgün bir şey yayınlamadılar. Bir kiss and make up'ı beğenmiştim. Ağır dua lipa fanı olduğum dönemler...
Sour candy ve kiss and make up gzueldi bence

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
BLACKPINK'in “reputation (Taylor's Version)”a katılacağı söylentilerinin ardından , yapay zeka tarafından yapılan '...Ready For It'in cover'ı telif hakkı nedeniyle yayından kaldırıldı.

Twitter'da büyük sayfaların suanda paylaştığı şeylere göre Blackpink ve Taylor işbirliği gelebilirmis.
Uzun zamandır bu idda dolaşıyordu zaten bence gerçek.Yanlış bilmiyorsam ikisi de universal şirketi altında bence rep TV için Taylor BP ile bir şarkı çıkartıcak son dönemde BP ile çok etkileşim verdi.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
894

Ready for it değil de bad blood ai cover var ona bayılıyorum benn

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Sour candy ve kiss and make up gzueldi bence
Of şimdi hem siz benden yaşlı oldugunuzu cok hissedeceksiniz hem de ben velet oldugumu cok hissedecegim ama...sour candy tam ciktiginda ben lise sinavina girecektim sour candynin anlamina falan bakmistim dinliyordum bayagi sinavda direkt cevabı sour olan bir soru cikmisti bp sayesinde soru yapmistim💪🏻

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ya ben açıkçası kpop işbirliklerini birkaçı hariç sevemiyorum line da kotu oluyor genelde ya Ben her uyenin sesini yeterince duyamayınca o şarkıyı da pek sevemiyorum malesef ki ice cream bence hos yine de uyeler keske konserde soylesede sadece onlardan dinlesek Taylor ile olursada umarim Line ve sarki guzel olur

• Alev
Reactions: ask