Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Brıtney Spears, Bi̇r Suçluyla Çıkıyor

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
AVvXsEh_B_a1DMio4AiFV3Gu8-HDeb0zVaHZgvG4z-7CPoudKbo6vvA7NwvPUOg0-6zeS2OuhCuSqg3ziAdWph8UYZ6dchuWpGTbGIfOtVUjneg7h4Hz3NOrz8XJCGamRZe0Ojid320DUEnyGtVREN1v_D-_stlh73s5ozz19cvJXtfmgObAsrq6ss16Dmt9FY8

Kısa bir süre önce kocasından boşandıktan sonra, Britney'nin ev hizmetçisi Paul Richard Soliz adında biriyle çıktığı söyleniyor. Adeta Britney'nin evini temizleyen ve ev işleriyle ilgilenen bir hizmetçi.

Page Six'in yaptığı araştırmaya göre, adamın kimliği hakkında, çocuk istismarı, ehliyetsiz araç kullanma ve ateşli silah taşıma gibi birçok hafif ve ağır suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı.

Britney'nin etrafındakiler çok endişeli, ancak Britney bu adamla takılmayı sürdürüyor ve kendisini etrafındaki insanlardan uzak tutuyor. Şu anda bu adam artık bir hizmetçi değil.

Britney'nin sözcüsü konuyla ilgili yorum yapmadı.

Netizenlerin Yaptığı Bazı Yorumlar:
  1. Sadece onun için üzgün hissediyorum.
  2. Unnie ㅠㅠ
  3. Duygusal eksikliği nedeniyle daha da endişeleniyorum... Sadece onun için üzülüyorum.
  4. Sosyal medyasına bile baktığınızda, açıkça doğru düşünemediğini anlayabilirsiniz.
  5. İşte duygusal istismarın korkutucu yönü ㅠ Onun için gerçekten üzgün hissediyorum.
  6. Justin'le çıktığı günleri özlüyorum...
  7. Britney'nin ailesine bakarsanız...ㅜ Neden çıkmak istemediğini anlayabiliyorum... ㅠㅠ Onun için gerçekten üzgünüm.
  8. Gerçekten umuyorum ki Britney bir gün kendisine iyi ve nazik davranan biriyle tanışabilir.
  9. Lanet olası anlayamıyorum, onun için biriyle çıkmak bu kadar mı önemli? Artık sadece herhangi biriyle çıkıyor.
  10. Umarım onunla evlenmez...

AVvXsEjB_fIajIkxrBaAE0AAO_WCz1Rlvk2qROzwz_ZOXLmJWwAH-RUUjIbx2V1lvE-cvlo6CD4RZmzgaZuKaR0EJWfSfxQKq2qBXUwHiUW1Wj_ZahkXbcmqZRBTInsSSx4Jh9-GCNccrrHr-NacmmAY1rtN0-G7uFDnVyp9fU89U-1EOHaPnAddV4kxR16DQvE

AVvXsEjV_qFsLZM452J-PMxpeYMPWfRSQykmFmrZvy5f-7VAHEzyMwKpVPBXxEsnneJLIh9afTZ0zUWwEs1yu8JoAX_0ZcbceeW6wnkPQS_4wzYYHQi8OqnitNcaHgf7Fs0Y26JZaSfmCii1804LBLOkFKUYF9-5puE_S4gSU7IZR5zFwZ227E0WLc-SSfSh6tc

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Kadının hayatına giren herkes onu sırtından bıçakladığı için artık nasıl olsa bu da beni yüzüstü bırakır diyip iyi mi kötü mü bana bı zararı dokunur mu diye düşünmüyor sanırım
Çok kötü bı durum umarım hemen bu adamdan ayrılır ve sağlıklı düşünmeye başlar