Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bts Jimin'in Verdiği Bursla Üniversiteye Kabul Edilen Öğrenci

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,220
Öncelikle bu bağış kampanyası hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bu, Green Umbrella'nın Busan'daki eğitim dengesizliğini azaltmak için başlattığı ilk projedir.

Zor durumdaki öğrencilerin devam ettiği okuldaki son sınıf öğrencilerinin sürekli desteğiyle gerçekleştiriliyor.

nAirJm.jpg

Bu şekilde Busan'dan (her biri farklı okullardan) 10 son sınıf öğrencisi bir araya geldi.

Bu proje üzerinde çalıştılar ve yakın zamanda başarıyla tamamlandı!

10 kişiden gelen toplam bağış miktarı 193 milyon won.

Bunların arasında Jimin 30 milyon won bağışta bulundu.

eVtXpr.jpg

Geçtiğimiz günlerde Jimin'in bursunu alan bir öğrenci üniversiteye kabul edildi ve vakfa minnettarlığını ifade eden bir mektup göndererek gelecekte iyi bir etki yaratacağını söyledi .

Eğitime anlamlı bir bağışta bulunmanın yanı sıra, bir öğrencinin üniversiteyi başarıyla bitirdiğini duyunca çok duygulandım ve onu buraya yazmaya karar verdim!

Aşağıda Jimin'in bağışlarının bir koleksiyonu var ❤️

RPXJuP.png

-

-Çok havalı

-Çok etkilendimㅠㅠ Üniversiteyi geçtiğiniz için tebrikler👏👏

-Çocuklar geleceğimizdir👍👏👏

-Jimin pek çok iyi şey yapıyor.Bence bu harika.

-Burs iyi bir şekilde kullanıldı. Üniversiteye kabul edildiğin için tebrikler. Park Jimin de harika👏

-Ne kadar paranız olursa olsun, sürekli olarak bu tür bağışlar yapmak aslında kolay değil ama bence bu gerçekten harika

-Düzenli olarak bağış yapmak harika bir şey.

-Sürekli olarak eğitime bağış yapan Jimin çok havalı👍🏻

-BTS'in sürekli olarak ilgilendikleri alanlara bağışta bulunması harika bir şey.

-

Belki Jimin vokal açısından iyi bir idol olmayabilir ancak kalbi çok temiz biri

Şimdiye kadar hiç skandalı çıkmadı ayrıca babası ve kendisi devamlı olarak bağışlar da bulunuyor 🥺 Kendisi Türkiye'ye deprem zamanı bağış yapan idollerden biriydi

Umarım hep böyle kalırsın Jimin 💜

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Öncelikle bu bağış kampanyası hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bu, Green Umbrella'nın Busan'daki eğitim dengesizliğini azaltmak için başlattığı ilk projedir.

Zor durumdaki öğrencilerin devam ettiği okuldaki son sınıf öğrencilerinin sürekli desteğiyle gerçekleştiriliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17947

Bu şekilde Busan'dan (her biri farklı okullardan) 10 son sınıf öğrencisi bir araya geldi.

Bu proje üzerinde çalıştılar ve yakın zamanda başarıyla tamamlandı!

10 kişiden gelen toplam bağış miktarı 193 milyon won.

Bunların arasında Jimin 30 milyon won bağışta bulundu.

Ekli dosyayı görüntüle 17948

Geçtiğimiz günlerde Jimin'in bursunu alan bir öğrenci üniversiteye kabul edildi ve vakfa minnettarlığını ifade eden bir mektup göndererek gelecekte iyi bir etki yaratacağını söyledi .

Eğitime anlamlı bir bağışta bulunmanın yanı sıra, bir öğrencinin üniversiteyi başarıyla bitirdiğini duyunca çok duygulandım ve onu buraya yazmaya karar verdim!

Aşağıda Jimin'in bağışlarının bir koleksiyonu var ❤️

Ekli dosyayı görüntüle 17949

-

-Çok havalı

-Çok etkilendimㅠㅠ Üniversiteyi geçtiğiniz için tebrikler👏👏

-Çocuklar geleceğimizdir👍👏👏

-Jimin pek çok iyi şey yapıyor.Bence bu harika.

-Burs iyi bir şekilde kullanıldı. Üniversiteye kabul edildiğin için tebrikler. Park Jimin de harika👏

-Ne kadar paranız olursa olsun, sürekli olarak bu tür bağışlar yapmak aslında kolay değil ama bence bu gerçekten harika

-Düzenli olarak bağış yapmak harika bir şey.

-Sürekli olarak eğitime bağış yapan Jimin çok havalı👍🏻

-BTS'in sürekli olarak ilgilendikleri alanlara bağışta bulunması harika bir şey.

-

Belki Jimin vokal açısından iyi bir idol olmayabilir ancak kalbi çok temiz biri

Şimdiye kadar hiç skandalı çıkmadı ayrıca babası ve kendisi devamlı olarak bağışlar da bulunuyor 🥺 Kendisi Türkiye'ye deprem zamanı bağış yapan idollerden biriydi

Umarım hep böyle kalırsın Jimin 💜
O öğrenci adına çok sevindim 💛. Başarıları daim olsun. Bu çok tatlı ve iyi bir davranış, birinin hayatına olumlu anlamda dokunmak çok güzel, oldukça derin anlamlı bir şey... 🌼