Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bts "Love Yourself: Tear" Albümü Ve Başlık Şarkısı "Fake Love" Yayımlanmasından 6 Yıl Sonra Billboard Listelerinde Yine Zirvede!

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
688
Yayımlanmasından neredeyse 6 yıl sonra "Love Yourself: Tear" albümü bu ay birden fazla Billboard listesinin zirvesine çıktı.BTS'in 2018 stüdyo albümü yakın zamanlarda plak olarak yayımlanmasının ardından Billboard'un En iyi 200 albüm listesine yeniden 92. sıradan giriş yaptı.Ayrıca Love yourself: Tear bu ay billboard'un Vinil albümler listesine 1. Sıradan giriş yaptı ve BTS, birden fazla albümüyle listenin zirvesine çıkan ilk asyalı sanatçı oldu.Bu arada albümün başlık şarkısı Fake love ,Billboard'un dünya dijital şarkı satışları listesine yeniden 1. Numaradan girdi ve şarkının listedeki 71. Genel haftasına damgasını vurdu.Albüm 2018'de ilk kez yayımlandığında Billboard 200 listesinde zirveye çıkan ilk kpop albümü olarak tarihe geçmişti.
Yine gururluyuz Army💜
(BTS'in ilk plak albümü Love yourself:Her, geçen yıl listeye 1. Numaradan girmişti.)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240319-004226_Chrome.jpg
    Screenshot_20240319-004226_Chrome.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 0
  • Screenshot_20240319-004207_Chrome.jpg
    Screenshot_20240319-004207_Chrome.jpg
    143.6 KB · Görüntüleme: 0
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
688
6 yıl mı oldu şaka gibi be. Btsi daha dün gibi keşfetmiştim oysaki
Fake love en sevdiğim şarkılarından birisi ve bu kadar öne çıkması (hem de yıllar sonra) beni aşırı sevindirdi🥺 Bangtan'la zaman çok hızlı geçiyor 4 yıldır fandomda olmama rağmen sanki dün fandoma girmişim gibi hissediyorum🥲

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Fake love en sevdiğim şarkılarından birisi ve bu kadar öne çıkması (hem de yıllar sonra) beni aşırı sevindirdi🥺 Bangtan'la zaman çok hızlı geçiyor 4 yıldır fandomda olmama rağmen sanki dün fandoma girmişim gibi hissediyorum🥲
2020 girişlisin he. Tam pandemi zamanı. Gerçekten de çok hızlı geçiyor zaman. Bu biraz üzücü aslında 😥

Son düzenleme:
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
688
2020 girişlisin he. Tam pqndemi zamanı. Gercekten de çok hızlı geçiyor zaman. Bu biraz üzücü aslında 😥
Pandemi zamanında ve ondan önce kpop daha eğlenceliydi bence.Hala güzel ama 3. Jen neredeyse aktif değil ve artık konseptler falan aynı gelmeye başlıyor...özellikle de eskilere kıyasla artık skandallar da çok fazla.Şirketler daha akıllı davranmalı.Toxic fanlar çok fazla🤦‍♀️

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Pandemi zamanında ve ondan önce kpop daha eğlenceliydi bence.Hala güzel ama 3. Jen neredeyse aktif değil ve artık konseptler falan aynı gelmeye başlıyor...özellikle de eskilere kıyasla artık skandallar da çok fazla.Şirketler daha akıllı davranmalı.Toxic fanlar çok fazla🤦‍♀️
Kesinlikle katılıyorum, 3 jen bi başkaydı, pandemi öncesi falan aşırı iyiydi. Son zamanlarda bozdu kpop zaten bakalım sonu nereye gidecek

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
688
Kesinlikle katılıyorum, 3 jen bi başkaydı, pandemi öncesi falan aşırı iyiydi. Son zamanlarda bozdu kpop zaten bakalım sonu nereye gidecek
Benim için Bts döndükten sonra kpop yeniden başlıyor olacak jdjdn
Ama keşke TXVQ!,Nu'est,My name falan geri dönse :*

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Benim için Bts döndükten sonra kpop yeniden başlıyor olacak jdjdn
Ama keşke TXVQ!,Nu'est,My name falan geri dönse :*
Bence herkes için öyle olacak. 2025te 3.jen havası geri gelecek gibi. Twice, bp, exo falan da şarkı çıkarsa o yıl tam olarak geri dönmüş oluruz 3.jene

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
688
Bence herkes için öyle olacak. 2025te 3.jen havası geri gelecek gibi. Twice, bp, exo falan da şarkı çıkarsa o yıl tam olarak geri dönmüş oluruz 3.jene
Bp 4. Jen değil miydi yoksa ben mi yanlış yapıyorum..