Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Netizenler, "Love Wins All" Müzik Videosu'ndaki Iu Ve Bts'in V'nin Düğün Sahneleri Hakkında Konuşuyor

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
1706028042-untitled-1.jpg

IU'nun ön yayın single'ı "Love Wins All", 24 Ocak'ta gece yarısında KST'de yayımlanan etkileyici müzik videosuyla birçok kişinin kalbini fethetti.

Özellikle düğün fotoğraf sahneleri, çeşitli online topluluklarda sıcak bir konu haline geldi. BTS'in V'nin IU ile işbirliği yapacağı açıklandığından beri büyük bir beklenti vardı.

Müzik videosu ortaya çıktığında, IU herkesi etkilemekte ve kalplerini cezbetmekte başarısız olmadı.

1706029271-image.png
1706029281-image.png
1706029286-image.png
1706029290-image.png

K-Netizenlerin bazı yorumları:

"Müzik videosu çok hüzünlü,"

"Görsel uyumları çok çılgın,"

"Kimyaları çok iyi. Taehyung harika iş çıkardı,"

"Çok güzel görünüyorlar,"

"Bu müzik videosunu birçok kez izledim,"

"Bu gerçekten film gibi,"

"Birlikte çok güzel görünüyorlar,"

"Kalbimi de çarptırıyor,"

"Müzik videosunu çok seviyorum,"

"Bunu gerçekten beğendim,"

"Çok güzel ve yakışıklı görünüyorlar,"

"Lee Jong Suk versiyonunu da görmek istiyorum, haha."

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Ben Jong Suk ile ayrılması için dua etmeye çoktan başladım zaten. Siz etmeye başlamadınız mı hâlâ???

valla yalan yok. bu mv'ye kadar baklava ayran gibilerdi gözümde. ama çok değişik bi şekilde şu an IU'ya başkasını yakıştıramıyorum😞
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O korelilerdeki noona ve küçük erkek ilişkisi yansıyordu mvden ben de çok yakıştırdım ama o kadar gerçek hayatta olurları yok fldldkdjdjd

yaa mervem bütün twitter halkı şu an LJS'un selasını okuyo sen gelmiş abla-kardeş diyosun :cautious:

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Sabah sabah paramparça oldum MV yüzünden. Ağlayacağım, kendimi zor tutuyorum. Taehyung adamı ise Allah'a havale ediyorum, halen bu oyunculuk yeteneğiyle bu tarz bir filmde vs oynamadığı için. Hwarang'ı baştan izleyesim geldi.

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Kimyaları aşırı aşırı uymuş çok yakışmışlar😍 (IU lütfen saçlarını uzat artık) IU gerçekten yetenekli ve şarkıya çok güzeel hayat vermiş mv film olsaydı defalarca kere izleyebilirdim. Tae de gerçekten çok güzel oynamış, bu ikiliden çok büyük şeyler beklemeye başladım şarkının arkada çalmasıyla alakası yoktur umarım ama aşırı sevdim (öpüşme bekledim olmayacağını bile bile)