Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts'in Tarikat Haberi Nasıl Unutuldu?

waytogo

Trainee
Tepki
8
Fanları hala nasıl yüzsüz yüzsüz onları destekleyebilir? Hadi destekledi diyelim bunu yapan bir insanın başka bir idole laf etmeye nasıl hakkı olabilir? Hala çocukların hiçbir şeyden haberi olmadığını mı düşünüyorlar? Sevdikleri idol şrfsz işte nasıl idrak edebiyorlar?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,784
Bence üslubunu koruyarak da düşüncelerini dile getirebilirsin

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Off buraya da mı geldiniz ya
Şunu izle ha bu arada o haberin yalan olduğu ortaya çıktı siz çamur atmaya devam edin canım🫶

Konu Sahibi
waytogo

waytogo

Trainee
Tepki
8
Bence üslubunu koruyarak da düşüncelerini dile getirebilirsin
Kaba olduysam özür dilerim. Benim müziğini sevenlere bir lafım olamaz tabi ki. Benim lafım grubadır. Bu iddiaların yalan olduğu haberi ille de çıkacakrır çünkü bu haberin doğru olması kimsenin işine gelmez.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Off buraya da mı geldiniz ya
Şunu izle ha bu arada o haberin yalan olduğu ortaya çıktı siz çamur atmaya devam edin canım🫶
O kadar kanıta cevap verememişler ama? Belli ki birileri hypeın üstünü örtüyor bu çok belli. Çok yamuk bir açıklama? Ve grubun müziğine lafım yok bu arada sadece hype fanlarına😱

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Kaba olduysam özür dilerim. Benim müziğini sevenlere bir lafım olamaz tabi ki. Benim lafım grubadır. Bu iddiaların yalan olduğu haberi ille de çıkacakrır çünkü bu haberin doğru olması kimsenin işine gelmez.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O kadar kanıta cevap verememişler ama? Belli ki birileri hypeın üstünü örtüyor bu çok belli. Çok yamuk bir açıklama? Ve grubun müziğine lafım yok bu arada sadece hype fanlarına😱
Askerde nasıl cevap versinler🥸