Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Canınız Sıkıldıkça Okuduğunuz Konular

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Kaostan sonraki sohbet çok iyiydi

Böyle konulardaki mesajlar çok hoşuma gidiyor 😍

Burdaki uğraşlarımız çok iyiydi mansndnndkdnf

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Kaostan sonraki sohbet çok iyiydi
Bir şey itiraf edicem kullanıcı adımın neden aynoluyoo olduğunu merak eden arkadaşlar için(kimsenin merak ettiğini sanmıyorum ama neyse 😅)tam da bu nayna olayının patladığı akşam hesabımı açtığım için böyle,normalde ara ara forumu uzaktan okuyup çıkıyordum,site ile ilgileniyordum daha çok bu olay patlak verince kaostan beslenen ben dayanamadım ve mekana giriş yaptım😅

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Bir şey itiraf edicem kullanıcı adımın neden aynoluyoo olduğunu merak eden arkadaşlar için(kimsenin merak ettiğini sanmıyorum ama neyse 😅)tam da bu nayna olayının patladığı akşam hesabımı açtığım için böyle,normalde ara ara forumu uzaktan okuyup çıkıyordum,site ile ilgileniyordum daha çok bu olay patlak verince kaostan beslenen ben dayanamadım ve mekana giriş yaptım😅
Hoş gelmişsin aramıza ❤️

Ü

Üye silindi 189

benim bu 😭😭😭 hatta bazen part 2sini yapsam mi dusunuyorum. atilan yorunkar falan cok komik bxjxbxnbx sikildiginizda, uzuldugunuzde acin okuyun

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
970
Benim bu valla millet ne rüyalar görmüş birde bizim gördüklerimize bak
valla varsa yazın okuması çok eğlenceli