Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Cardi B'nin Ona Içecek Fırlatan Seyirciye Mikrofonunu Atması

amaterasu

Trainee
Tepki
65

Sizce iyi mi yapmış yoksa abartmış mı?

Ben iyi yapmış diyorum çünkü şu sahneye bi şeyler atma olayını abarttılar, Bebe Rexha'ya telefon atmışlardı kadının yüzüne dikiş atıldı. Burda Cardi B'ye sıradan bir içecek atmış ama bu asit falan olabilirdi ya da başka can yakacak bir şey... Atmamaları için sanatçıların böyle tepki göstermesi normal olabilir..

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Ben iyi yapmış diyorum çünkü şu sahneye bi şeyler atma olayını abarttılar, Bebe Rexha'ya telefon atmışlardı kadının yüzüne dikiş atıldı. Burda Cardi B'ye sıradan bir içecek atmış ama bu asit falan olabilirdi ya da başka can yakacak bir şey... Atmamaları için sanatçıların böyle tepki göstermesi normal olabilir..
Kendimi yerine koyuyorum ben olsam ben de yapardim

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bence refleks olarak atmış. Bir anda sinirlenip. Başka birine gelme ihtimali olduğu için iyi yapmış diyemem ama bu tiplerinde biraz kendine çekidüzen vereceğini düşünerek diğer sanatçıları rahat bırakırlar. Yani bir yandan iyi bir yandan tehlikeli bir hareket. Ama tamda cardi’den beklenecek bir şey. Bu kadının nasıl biri olduğunu 10 videosunu izleyince falan anlayan biri olarak salak mısın demek isterim ben kıza. Cardi nicki gibi insanlar böyle şeylerde asla tepkisiz kalmazlar

ashelyaa

Trainee
Tepki
26
İkon yaa bayılıyorum şu kadını çok doğru yapmış hayırdır yani sen seyircisin diye içecek fırlatmak hak mı oluyo anlamıyorum oraya geçtiysen adam akıllı izle git evine saygısız saygısız hareket etmeye gerek yok çok iyi yapmış çok komik geldi izleyince şajdşsndçms

Ben iyi yapmış diyorum çünkü şu sahneye bi şeyler atma olayını abarttılar, Bebe Rexha'ya telefon atmışlardı kadının yüzüne dikiş atıldı. Burda Cardi B'ye sıradan bir içecek atmış ama bu asit falan olabilirdi ya da başka can yakacak bir şey... Atmamaları için sanatçıların böyle tepki göstermesi normal olabilir...