Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Chp Kurultayından Sizce Kim Aday Çıkacak

CHP Kurultayından Sizce Kim Aday Çıkacak

• KK

Kullanılan: 5 50.0%
  • Tavşan Aday

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
Biliyorsunuz bugün yarın kurultay toplanıyor? Sizce kim kazanır. Başka aday çıkar mı bilmiyorum ama.

KK

kilicdaroglu-sogan.jpg

ÖÖ

Fqn8Ye3WAAE8JPV

Bonus Video:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Bu aralar siyaseti pek takip etmiyorum ama KK kolay kolay o koltuğu bırakmaz.
40. saniyede Akdeniz gruptan ayrıldı. Mersin hangi ara Güneydoğu'ya gitti? Galiba benim yokluğuma dayanamadı o da benimle gelmiş🤧.
Sahili demişken de acaba hiç sahiline gitmiş midir . Bence gitmemiş full Suriyeli kaynıyor oralar inci minci demezdi.

Ü

Üye silindi 643

Delegeler sıkıntı herkes akrabasını tanıdığını doldurmuş , bir aileden hadi KK ya oy veriyoruz denildiğinde itiraz olmayacaktır. Parti sandığınız kadar demokratik bir parti değil yani artık değil . Yinede ufak da olsa bir umudum olduğu için tavşan diyorum:LOL:

haneull

Rookie Idol
Tepki
604
CHP de iktidar olmak isteyen kimse yok ki şu an.. Özgür özel'in gelme çabası da partinin başına geçip orada KK gibi bir 10 sene kalmak. Ekrem i. Mansur y. ise asla belediyeciliği bırakmak istemiyor. CHP bu kısır döngüyü çok zor kıracak bu gidişle, çünkü aynı akp gibi yıllardır aynı adamlar aynı yerde olduğu için kendileri için köklendiler ve farklı düşünen değişimci zihinler kalmadı. 2 partide de yandaşlardan daha fazlası yok.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Valla halk degisim istiyor ama kk istemiyor diye o kişi kaldi simdi de parti mensuplari degisim istiyor ama o kisi öö değil Ei diye kk kalacak saka gibi ama gercek bu arada kk gelirse tekrardan asla Ei na tekrar belediye secimi kazandirmaz partiye de sokmaz sonu ince gibi olur demedi demeyin 🤷🏻‍♀️ silivri yolu gozukmesin diye 3. Sayfa haberi gibi yazmisim umarim anlarsiniz 😂😂😂😂

kimchi

Trainee
Tepki
100
chp hic olmadigi kadar rezil bir durumda. ozgur ozel secimden sonra kk'yi elestirenleri akp trolu ilan ediyordu simdi de aday olmus cok komik cidden. kk yine kazanir tabi ki. birkac ay once bu adama oy verdigim icin utanıyorum

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Sabah sabah büyük bi şok yaşadım.
Sen alışmışsın doğduğundan beri iki adamı görmeye ben gelince şaşırdın tabi

Ben Kemal gittim