Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Çocuğunuz Olursa Adını Ne Koyarsınız

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
oğlum olursa kesinlikle rüzgar koyardım kız olursada masal (küçükken wattpadde okuduğum bi kitabın başrol çiftinin isimleriydi kaç yıl geçti hala aklımda)

sanki yarın yks yokmuş gibi burdayım 1 saattir bunu da atıp gidip zıbarayım yoksa geç kalacam sınava

sınava girecek herkese çok çok başarılar

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,563
oğlum olursa kesinlikle rüzgar koyardım kız olursada masal (küçükken wattpadde okuduğum bi kitabın başrol çiftinin isimleriydi kaç yıl geçti hala aklımda)

sanki yarın yks yokmuş gibi burdayım 1 saattir bunu da atıp gidip zıbarayım yoksa geç kalacam sınava

sınava girecek herkese çok çok başarılar
✨Koymam✨

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Gökçe ve Melodi ismini çok seviyordum, erkek olursa da Barış ismi hoşuma gidiyordu. Ama artık bu ülkede çocuk yapma fikri bitti benim için 🤷

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Kızım olsa Aysun ya da Hira koyardım. Annem kız kardeşim ve bana bu isimlerden birini koymak istedi ama babaannem, halam izin vermedi. Annem de Hira ismini çok seviyor o yüzden Hira koyardım ben de o ismi seviyorum.
Oğlum olsa Miraç ,Ahmet ya da Emir ismini koyardım.

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Deniz koyardım herhalde çok seviyorum bu ismi.

Sticker GIF by Spotify

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
ya ben umut ismini seviyordum arkadaşımın exi yüzünden artık sevmiyorum. ama dedim ben ona bu umutsuz vaka diye işte dinleyen kim??

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Erkek olursa Timur, kız olursa bilmiyorum

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Kızım olursa Deniz koyardım
Oğlum olursa da Melih

Umarım bebişimin adını ben seçerim ilerde ✌️😜