Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ne Demiş Mevlana Gel Gel Ne Olursan Ol Yine Gel

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Dün yaptığımız gibi bu akşam da ders çalışma vs etkinliği yapacağız. @JkunTavşanDişleri ve @çiçek katılım sağlayacak bize . Sizin de katılım sağlamanızı çok isteriz sevgili Forum Halkı. Saat 7'de bekliyoruz💛

Oturumlar bu şekilde olacak. Yormadan 1 saat içerisinde hem ders çalışmış olacağız hem de mola verip burada yaptıklarımızı tartışacağız.

19.00 - 19.45 birinci oturum
19.45 - 20.00 mola
20.00 - 20.45 ikinci oturum
20.45 - 21.00 mola
21.00 - 21.45 üçüncü oturum
21.45 - 22.00 mola
22.00 - 22.45 dördüncü oturum
22.45 - 23.00 mola

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Kimsecikler yok🤧
Ben idare hukuku dersine çalışıyorum. Sabahtan beridir bu dersi bitirmekle uğraşıyorum. İnşallah bu akşam biter. Çok soyut bi ders ve kafamda somutlaştırmakta zorlanıyorum.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Kürk Mantolu Madonna ve ben de katılıyoruz geç de olsa.
Kitabın bitmesine son 40 sayfa, Hayvan Çiftliğine başlıcam 1-2 güne.

Ekli dosyayı görüntüle 18368
İyi okumalar💮
Geçen yıl okumuştum ve ağalık seçimlerinde tekrar göz gezdirmiştim kitaba o yüzden tekrar okumayı düşünmüyorum. Ama konu başlığında üzerinde konuşmayı istiyorum.

3. Oturum bitmiştir 15 dk mola vakti💚

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Galiba ders aşkınız tuttu burayı unuttunuz💣
Ben yazı yazmakla uğraşıyorum. Mübarek hiç bitmiyor. Okuması ayrı dert anlaması ayrı dert, yazması ayrı dert 😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Acaba Türk Telekom Vodafone'dan daha mı iyi yoksa daha mı kötü🤔 Turkcell'in fiyatları fahiş malum. Ona geçemem. Vodafone şu anki tarifem iki yıl önce geçtiğim tarife ve uygun. Ama tarife bittiğinde mecbur başka tarifeye geçeceğim. Vodafone'un fiyatları da çok arttı. Türk Telekom daha uygun gibi ama interneti nasıl bilmiyorum.
Ben de hiç bilmiyorum. Ama fiyatlar çok çabuk artıyor. İnterneti desen anında bitiyor uzun süre kullanmasam bile günde en az 1GB gidiyor

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Bu arada Hayvan Çiftiliği ve başka klasikler Wattpad'te official classics tr hesabında var. Geçen pdf uygulaması kullanalım demişti Keddyy. Ama Wattpad'tekiler official hesap olduğu için hem telif hakkı konusunda vicdanımız rahat olur hem de bire bir çeviri değiştirilmeden yazılıyor. E kitap şeklinde okumak isteyenler oradan okuyabilir.
Ben hiç e kitaptan okumadım ve verim almam diye düşünüyorum ama şuan kitapların piyasadaki fiyatlarını bilmiyorum. Uygun olursa normal okurum yoksa da e kitaplardan okurum