Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Coming Soon Yazdık Diye Şekilden Şekile Girmişsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

csoon

Trainee
Tepki
63
Kullanıcı arkadaşlar coming soon yazdık diye şekilden şekile girmişsiniz , haber yazarım diye açtım hesabı kullanıcı adı ne yapsam diye düşündüm aklıma o geldi.
Çok kaos istiyorsanız dünkü sahte senaryonun gerçek olma ihtimaline bakın derim …

Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
biri cevap verse de dalsam diyen mahalle kıroları gibi 🤣🤣 girerken bi sağ ayağınızla girin şu foruma yahu herkeste bir kaos aşkı🤦‍♀️🤦‍♀️
Kendi kendine yaygara çıkaran cevap verenler yalnız ben birşey yapmışmıyım bak bakalım 🤦🏻‍♀️

Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
arkadaşlar kendisinin malum şahıs olup olmadığı anlamamız için bana cevap verip vermediğini kontrol etmeniz yeterli... bildiğiniz üzere sorduğum sorulara, verdiğim yanıtlara asla cevap alamıyordum kendisinden sgjdkgdkl
sgjdkgdkl…
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şuan 37 kişi neyi okuyonuz tam olarak?

Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
İki haber paylaşırım dedim olana bak :)

Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
dostum sence senin haber paylaşman bizim umrumuzda olabilir mi? kendi kendine bi hallerdesin yok comingsoon cart curt paylaş haberini boş yapma bi şey olduğu yok bayılma
Umrundaki buralardasın . Kimseyle tartışmak iatemiyorum yok a yok x . Demeye çalıştığım bu . Ama kaos kaos diye tuttrup başrol olmaya çalışanlar benden çok yorum atmış buraya . Sıktılar iyice
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hayatım bakınca haber mi paylaşmışsın sence savunmaya bak
Paylaşacaktım zaten sadece ilk paylaşımı öyle yapmak istedim keyfi . Sonra boş boş yorumlar görünce bu başlığı yazdım zaten ?

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Umrundaki buralardasın . Kimseyle tartışmak iatemiyorum yok a yok x . Demeye çalıştığım bu . Ama kaos kaos diye tuttrup başrol olmaya çalışanlar benden çok yorum atmış buraya . Sıktılar iyice
kendin gizem yaratıyorsun insanlar da gelio eğlencesine ne bekliyosun haberini at geç mhuabbet dönsün istemiyosan

Konu Sahibi
csoon

csoon

Trainee
Tepki
63
olay ne
Ne Acaba GIF by TRT
Olay yok ki…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...