Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Day6 Mart Ayında Geri Dönüş Yapacak

marin

Trainee
Tepki
639
Çok şükür sonundaaaaaaaa 😭😭😭 Yıllar sonra az da olsa değerleri anlaşıldı. Listelerde güzel sıralar elde ettiler. O yüzden önümüzdeki dönüşün fazlasıyla dikkat çekeceğini ve listelerde iyi sıralama elde edeceklerini düşünüyorum. Böylesine kaliteli bir grup bunu fazlasıyla hakediyor. Sabırsızlıkla bekliyorum geri dönüşlerini 🌸

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,512
Çok şükür sonundaaaaaaaa 😭😭😭 Yıllar sonra az da olsa değerleri anlaşıldı. Listelerde güzel sıralar elde ettiler. O yüzden önümüzdeki dönüşün fazlasıyla dikkat çekeceğini ve listelerde iyi sıralama elde edeceklerini düşünüyorum. Böylesine kaliteli bir grup bunu fazlasıyla hakediyor. Sabırsızlıkla bekliyorum geri dönüşlerini 🌸
band gruplarını seviyorum başarılı olmalarını görmek çok güzel:love:

marin

Trainee
Tepki
639
O grup gerçekten cevher bu arada şarkılarını seviyorum hatta bi ara en çok dinlediğim grup o olmuştu, ama şirket malesef değer vermiyor
Aslında DAY6’in çıkış dönemine kıyasla Xdinary daha iyi tanıtım yapıyor. Yani daha fazla etrafta görünüyorlar. Ama şirketin daha iyi pazarlama tekniği kullanması gerek ki bu tanıtımlar boşa gitmesin. Mesela devutları daha fazla ses getirebilirdi. Şirket medyaya biraz büyük başlıklar attırsaydı ve yılsonu yerine yılın ortalarında debut yapsalardı kesinlikle daha tanınır olurlardı. Single ile geldiler ve oldukça da ilginç bir tarzdı. Ardından gelen albümler de çok çok güzeldi. Jooyeon geçenlerde viral oldu vokaliyle. Umarım daha fazla viral zamanları olur ve yükselirler. 🤗