Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce Day6 Artık Cb Yapar Mı?

yohartık

Trainee
Tepki
4
eveeet forum denemesi 1,2, 5! selamlar, iyi akşamlar. 😉
letting go döneminden beri myday'im. jae'nin ani ayrılışından sonra başta grup çok etkilenmez diye düşünmüştüm ama yıllar geçti bir single bile alamadık. solo dönüşler ve even of the day de güzel ona laf yok ama grup olarak yeni day6 şarkıları dinlemek istiyorum. fakat artık tekrar cb alamayacakmışız gibi hissetmeye başladım :( haberleri fazla takip edemiyorum ama sizce day6'in durumu ne olur? bir de sungjin nerelerde bilen var mı? aslında sungjin gelse cb görebiliriz gibi geliyor ama en son mental açıdan iyi olmadığını hatırlıyorum. sonra ne oldu bilmiyorum. umarım en kısa zamanda dönerler 🍋 (ayrıca jae'ye karşı da çok doluyum ama bu başka bi yazının konusu olabilir xd)

Güncelleme: Wonpil daha askerdeymiş... (Bazı idollerin askerliği 40 yıl sürüyo slkdfjkgh) Kasımda Wonpil dönünce geriye askere gidecek üye de kalmayacak. Bakalım hedef 2024 gibi görünüyor~

Son düzenleme:

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Çocuklar eminim Jay'in yaptıkları yüzünden ihanete uğramış hissetmislerdir. Daha sonra zaten hepsi birer birer askere gitti. Hatta ilk giden üye Sungjin'di. Terhis olduktan sonra da gruba ara verecegini acikladi. Geçen sene insta açtığını hatırlıyorum sadece 🤔
Şuan Youngk solo şarkısı ile ilgileniyor. Hatta Dahyun da kadın oyuncu olarak görüldü.
DAY6'in hala çok fazla Kore'de hayranı var. Eminim bir konser süreci olduğunu açıklamışlardı. Yakında konser vermek istediklerini soylemislerdi. Eğer konser vereceklerini açıklarlarsa Kore de biletleri yok yok satar. Çünkü seveni çok ayrıca Asya bölgesinde de seveni çok .

Konu Sahibi
yohartık

yohartık

Trainee
Tepki
4
Çocuklar eminim Jay'in yaptıkları yüzünden ihanete uğramış hissetmislerdir. Daha sonra zaten hepsi birer birer askere gitti. Hatta ilk giden üye Sungjin'di. Terhis olduktan sonra da gruba ara verecegini acikladi. Geçen sene insta açtığını hatırlıyorum sadece 🤔
Şuan Youngk solo şarkısı ile ilgileniyor. Hatta Dahyun da kadın oyuncu olarak görüldü.
DAY6'in hala çok fazla Kore'de hayranı var. Eminim bir konser süreci olduğunu açıklamışlardı. Yakında konser vermek istediklerini soylemislerdi. Eğer konser vereceklerini açıklarlarsa Kore de biletleri yok yok satar. Çünkü seveni çok ayrıca Asya bölgesinde de seveni çok .
you were beautiful patladıktan sonra grubu güzel yönetemedi jyp. bilmiyorum aslında zombie dönemi bile iyiydi tam globale açılıyorduk ama nazara geldi grup 🥲

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
you were beautiful patladıktan sonra grubu güzel yönetemedi jyp. bilmiyorum aslında zombie dönemi bile iyiydi tam globale açılıyorduk ama nazara geldi grup 🥲
Ay evet jaenin olayları da patlayınca 😕
Ancak grup hala çok seviliyor, arada askerden videolar görüyorum wonpilin falan hep övüyorlar onu. Bu yüzden eminim harika olacak hepsi birleştiğinde 😎

marin

Trainee
Tepki
639
Sözleşmelerini geçen yıl yenilediler. Eğer grupça hareket etmek istemeselerdi yenilemezlerdi bence. Tamam JYPE'de de solo yapıyorlar ama daha iyi solo fırsatı yakalayacakları şirketlere gidebilirlerdi eğer grup olmak istemiyorlarsa. Bence Wonpil de geldikten sonra mutlaka grup geri dönüşü gelir. Şu an mecburen solo olarak ilerliyorlar. Jae'nin ayrılığı global kitleyi düşürdü tabi ama Even of Day'de bu süreçte epey ilgi aldı Kore'den. İyi promosyon yapılan bir geri dönüş süreciyle toparlarlar diye düşünüyorum. 🌸