Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

'Doctor Cha' Dizisi %18.9 Reyting Ile Jtbc'nin Rekorunu Kırdı

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
647
0001592663_002_20230515105107639.jpg

Makale: 'Doctor Cha' ağızdan ağıza yayılan övgülerle izlenme oranını %17'nin üzerine çıkararak 'Itaewon Class' rekorunu kırdı

Kaynak: Insight via Instagram

[+53] Cha Jung Sook inanılmaz biri! Onun yerinde olsam patlardım! Tüm bunları bu kadar sakin bir şekilde halledebilmesine şaşırdım.

[+47] 'Sky Castle' ajusshi'nin yeni bir repliği var... "yeobo~~~"

[+41] 'Sky Castle' ajusshi'nin oyunculuğu beni deli ediyor çünkü çok iyi ㅎㅎ

[+26] Sanırım 'Dr. Romantik'teki izleyicilerin çoğu buraya göç etti ㅋ

[+6] Bu cidden tam bir makjang draması... ama bunu öyle komik bir şekilde yapıyorlar ki, çok iyi 😂

[+4] Sadece aldatmakla kalmayıp ondan bir de çocuğu olduğunu öğrendiğimde çok şaşırırdım ㅠ

[+3] Yeobo~~~!!!

[+2] Tam bir Cha Jung Sook hayranıyım, ona bayılıyorum.

[+2] ㅠㅠ Merdivenlerde ağlarken ben de onunla birlikte ağladım ㅠㅠ

[+1] Herkesin oyunculuğu çok iyi. Bir tane bile kötü oyuncu yok. Yardım edemem ama herkesin karakterini seviyorum. Um Jung Hwa'nın oyunculuğu çılgınca.

[+1] Çok iyi bir drama ㅋㅋㅋㅋ 'Sky Castle' ajusshi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+1] Komik ama samimi drama

Tante Rosa

Lead Dancer
Tepki
7,886
Ay eski bir haber ama kdrama arayışında olanlar varsa kesinlikle öneririm.Son zamanlarda kore dizileri çok banelleşti bence ama bu diziyi izlerken hiç sıkılmıyorum baya güzel gidiyor.

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,690
Sonlara doğru sıkıldım ben ama diğer dramaları düşününce güzel final oldu. Sky castle amcayı hortlak amca olarak Goblin’de de sevmiştim. O kadar iyi oynuyor ki kendisinden nefret edip ezildiğini görmek için diziye devam ediyorum.

Ü

Üye silindi 192

Ekli dosyayı görüntüle 404

Makale: 'Doctor Cha' ağızdan ağıza yayılan övgülerle izlenme oranını %17'nin üzerine çıkararak 'Itaewon Class' rekorunu kırdı

Kaynak: Insight via Instagram

[+53] Cha Jung Sook inanılmaz biri! Onun yerinde olsam patlardım! Tüm bunları bu kadar sakin bir şekilde halledebilmesine şaşırdım.

[+47] 'Sky Castle' ajusshi'nin yeni bir repliği var... "yeobo~~~"

[+41] 'Sky Castle' ajusshi'nin oyunculuğu beni deli ediyor çünkü çok iyi ㅎㅎ

[+26] Sanırım 'Dr. Romantik'teki izleyicilerin çoğu buraya göç etti ㅋ

[+6] Bu cidden tam bir makjang draması... ama bunu öyle komik bir şekilde yapıyorlar ki, çok iyi 😂

[+4] Sadece aldatmakla kalmayıp ondan bir de çocuğu olduğunu öğrendiğimde çok şaşırırdım ㅠ

[+3] Yeobo~~~!!!

[+2] Tam bir Cha Jung Sook hayranıyım, ona bayılıyorum.

[+2] ㅠㅠ Merdivenlerde ağlarken ben de onunla birlikte ağladım ㅠㅠ

[+1] Herkesin oyunculuğu çok iyi. Bir tane bile kötü oyuncu yok. Yardım edemem ama herkesin karakterini seviyorum. Um Jung Hwa'nın oyunculuğu çılgınca.

[+1] Çok iyi bir drama ㅋㅋㅋㅋ 'Sky Castle' ajusshi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+1] Komik ama samimi drama
Genel olarak dizi tarihinde tüm zamanların en yüksek rekorunu bilen var mı?