Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

'Doctor Cha' Dizisi %18.9 Reyting Ile Jtbc'nin Rekorunu Kırdı

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
0001592663_002_20230515105107639.jpg

Makale: 'Doctor Cha' ağızdan ağıza yayılan övgülerle izlenme oranını %17'nin üzerine çıkararak 'Itaewon Class' rekorunu kırdı

Kaynak: Insight via Instagram

[+53] Cha Jung Sook inanılmaz biri! Onun yerinde olsam patlardım! Tüm bunları bu kadar sakin bir şekilde halledebilmesine şaşırdım.

[+47] 'Sky Castle' ajusshi'nin yeni bir repliği var... "yeobo~~~"

[+41] 'Sky Castle' ajusshi'nin oyunculuğu beni deli ediyor çünkü çok iyi ㅎㅎ

[+26] Sanırım 'Dr. Romantik'teki izleyicilerin çoğu buraya göç etti ㅋ

[+6] Bu cidden tam bir makjang draması... ama bunu öyle komik bir şekilde yapıyorlar ki, çok iyi 😂

[+4] Sadece aldatmakla kalmayıp ondan bir de çocuğu olduğunu öğrendiğimde çok şaşırırdım ㅠ

[+3] Yeobo~~~!!!

[+2] Tam bir Cha Jung Sook hayranıyım, ona bayılıyorum.

[+2] ㅠㅠ Merdivenlerde ağlarken ben de onunla birlikte ağladım ㅠㅠ

[+1] Herkesin oyunculuğu çok iyi. Bir tane bile kötü oyuncu yok. Yardım edemem ama herkesin karakterini seviyorum. Um Jung Hwa'nın oyunculuğu çılgınca.

[+1] Çok iyi bir drama ㅋㅋㅋㅋ 'Sky Castle' ajusshi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+1] Komik ama samimi drama

Ü

Üye silindi 192

Ekli dosyayı görüntüle 404

Makale: 'Doctor Cha' ağızdan ağıza yayılan övgülerle izlenme oranını %17'nin üzerine çıkararak 'Itaewon Class' rekorunu kırdı

Kaynak: Insight via Instagram

[+53] Cha Jung Sook inanılmaz biri! Onun yerinde olsam patlardım! Tüm bunları bu kadar sakin bir şekilde halledebilmesine şaşırdım.

[+47] 'Sky Castle' ajusshi'nin yeni bir repliği var... "yeobo~~~"

[+41] 'Sky Castle' ajusshi'nin oyunculuğu beni deli ediyor çünkü çok iyi ㅎㅎ

[+26] Sanırım 'Dr. Romantik'teki izleyicilerin çoğu buraya göç etti ㅋ

[+6] Bu cidden tam bir makjang draması... ama bunu öyle komik bir şekilde yapıyorlar ki, çok iyi 😂

[+4] Sadece aldatmakla kalmayıp ondan bir de çocuğu olduğunu öğrendiğimde çok şaşırırdım ㅠ

[+3] Yeobo~~~!!!

[+2] Tam bir Cha Jung Sook hayranıyım, ona bayılıyorum.

[+2] ㅠㅠ Merdivenlerde ağlarken ben de onunla birlikte ağladım ㅠㅠ

[+1] Herkesin oyunculuğu çok iyi. Bir tane bile kötü oyuncu yok. Yardım edemem ama herkesin karakterini seviyorum. Um Jung Hwa'nın oyunculuğu çılgınca.

[+1] Çok iyi bir drama ㅋㅋㅋㅋ 'Sky Castle' ajusshi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+1] Komik ama samimi drama
Genel olarak dizi tarihinde tüm zamanların en yüksek rekorunu bilen var mı?