Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Doja Cat Kaosu

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Doja Cat son zamanlarda gündeme hiç iyi haberlerle gelmiyor, genel olarak edgy ergenmiş gibi halleri, insanlara gereksiz çıkışları, incellerle takılması, problematic erkek arkadaşı vs birçok tepki çeken durumları söz konusu.

FvyHdDSWAAMH-uq.jpg uwp2349671.jpg

Dün kendisi fanlarıyla baya kavga etti ve ortalık tam anlamıyla karıştı.

Doja'nın fan hesabından dün yaşanan olayların özeti:
Cr.dojacatturkish

Screenshot_20230724-194908_Instagram.jpg

Screenshot_20230724-194947_Instagram.jpg

Doja Cat, hayranlarına olan bu çıkışından sonra Instagram'da 100.000 kadar takipçi kaybetti ve çeşitli fan hesapları, hesaplarını dondurdu.

Screenshot_20230724-194225_Instagram.jpg

Bakalım bu olay nereye gidecek çünkü insanların yorumları direkt kendi kariyerini bitirdiği yönünde ben hala onu buna rağmen destekleyecek bir kitlenin olacağını düşünüyorum.

Sticker GIF by Spotify

Son düzenleme:

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
bu kadar ünü kaldıramadı bence mental olarak durumu pek iyi değil gibi belirli bir süre sektörden ve sosyal medyadan uzak dursa toparlanır belki tabi psikolojik yardım alması da gerekli diye düsünüyorum

Tatakae

Trainee
Tepki
39
Ünlülerin %99 u o kadar boş ve gebeş insanlarki gerçekten sadece müziklerini dinleyip geçiyorum ama bazı insanlar gerçekten hayatlarını adıyorlar onlara yediklerini içtiklerini her şeylerini takip ediyorlar saçma sapan hareket ediyorlar ünlülerde bal gibi bunun ekmeğini yiyorlar

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
inanılmaz itici biri ya. 2020'de tiktokta kendisine 'slay quenn omg' yazan tipler olmasaydı bir hiç olacak biri için çok ağır konuşmuş. kendisi bir sosyal medya ürünü. sanatçı falan değil yani. grammy alması da bu sebeptendi. şarkılarının milyar dinlenmesi de bu sebeptendi. böyle bommmboş birinden atar yeseydim iki hafta boyunca histerik sinir krizi geçirip jokere dönerdim

Falondia

Trainee
Tepki
101
Yakın zamana kadar Doja’yı çok seviyordum ama son zamanlarda buz gibi soğudum bu olaylar yüzünden. Hayır madem sevmiyorsun o zaman görmezden gel ne diye savage olacağını sanarak itici ve ergence yanıtlar veriyorsun? Kaldı ki ben bir sanatçı olsam beni ve müziğimi destekleyen hayranlarımı severdim neden sevmeyeyim ki? Sırf bir erkek yüzünden olaylar nereye geldi al tacızcı sevgilini başına çal naparsan yap