Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lisa Metlife Konserinde Vucudundaki Catlaklari Gosterdi

Ü

Üye silindi 189

ozellikle son zamanlarda twitterda donen "kadinlarda catlaklar cok kotu gozukuyor abi yhaaa" diye tweet atan gerizekali erkekler yuzunden bircok kadinin vucudu hakkinda ozguvensiz hissettigini gordum.

oncelikle catlaklar ozellikle de biz kadinlar icin inanilmaz normal bi durum sahsen benim de dizlerimin cevresinde catlaklar var. kendiminkiler de dahil daha once gordugum hicbir catlagi cirkin bulmadim aksine guzel gozukuyorlar bence. sahsen ben kendimi kaplana benzetiyorum hayvan hibi havaliyim xjnxjxbxjb neyse sahsen bu erkeklerin yuzde doksani s*ke benzerken kadinlari en ince detaylardan dahi vurmalari cok sacma takmayin kafaniza. hem bi erkek sirf catlaklarim yuzunden beni sevmeyecekse, onun hosuna gitmeyeceksem ben oyle ilskiyi napayim? bu yuzden ozguvensiz hissetmeyin asklarim

bi "sirket calisanlari 'staff'ler idoller hakkinda sunlari soyluyor" videosunda idollerin vucutlarindaki catlaklari, yara izlerini, karartilari hatta benleri bile sakladigini duymustum. acikcasi kpopi dusununce hic sasirtici degil.

ama gecenki metlife konserinde lisayi boyle gorunce sasirmistim. catlaklari ve yara izleri oldugundan degil de daha once bunlari gormedigim icin. yani dusununce son zamanlarda daha once ozguvensiz oldugunu soyledigi alnini acmasiyla, insta fotolariyla vs vucuduyla baristigi, daha ozguvenli oldugu apacik ortada onun adina sevindim

bir sekilde daha sevindim o da bunu milyonlarca fanin gorecek olmasi. bpin milyonlarca fani var ve bu fanlarin azimsanmayacak kismi bu kizlari izliyor ve onlar gibi olmak istiyor hem de her acidan. lisada da kendilerinde olan ve ozguvensizlik yasadiklari seyleri gorduklerinde daha iyi hissetmislerdir bence. lisayi bu acidan da tebrik ediyorum.
20230813_200335.jpg
bu arada lisa da tassssss gibi gorunuyor muazzam resmen

Moderatörün son düzenlenenleri:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
ozellikle son zamanlarda twitterda donen "kadinlarda catlaklar cok kotu gozukuyor ahi yhaaa" diye tweet atan gerizekali erkekler yuzunden bircok kadinin vucudu hakkinda ozguvensiz hissettigini gordum.

oncelikle catlaklar ozellikle de biz kadinlar icin inanilmaz bmdigal bi durum sahsen benim de dizlerimin cevresinde catlaklar var. kendiminkiler de dahil daha once gordugum hicbir catlagi cirkin bulmadim aksine guzel gozukuyorlar bence. aahsen ben kendimi kaplana benzetiyorum hayvan hibi havaliyim xjnxjxbxjb neyse sahsen bu erkeklerin yuzde doksani s*ke benzerken kadinlari en ince detaylardsn dahi vurmalari cok sacma takmayin kafaniza. hem bi erkek airf catlaklarim yuzunden beni sevmeyecekse, onun hosuna gitmeyeceksem ben oyle ilskiyi napayim. bu yuzden ozguvensiz hissetmeyin asklarim

bi "sirket iyeler 'staff'ler idoller hakkinda sunlari soyluyor" videosunda idollerin vucutlarindaki catlaklari, yara izlerini, karartilari hatta benleri bile sskladigini duymustum. acikcasi kpopi dusununce hic sasirtici degil.

ama gecenki metlife konserinde lisayi boyle gorunce sasirmistim. catlaklari ve yara izleri oldugundan degil de daha once bunlari gormedigim icin. yani dusununce son zamanlarda daha once ozguvensiz oldugunu soyledigi alnini acmasiyla, insta fotolariyla vs vucuduyla baristigi, daha ozguvenli oldugu apacik ortada onun adina sevindim

bir sekilde dahs sevindim o da bunu milyonlarca fanin gorecek olmasi. bpin milyonlarca fani var ve bu fanlarin azimsanmayacak kismi bu kizlari izliyor ve onlar gibi olmak istiyor hem de her acidan. lisada da kendilerinde olan ve ozguvensizlik yasadiklari seyleri gorduklerinde daha iyi hissetmislerdir bence. lisayi bu acidsn da tebrik ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 7563
bu arada lisa da tassssss gibi gorunuyor muazzam resmen
Bende de var bayagi bir anda 15 cm uzayinca💀💀💀 bir de sen yazana kadar fark etmemistim de cidden vucuduyla cok baristi

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

lisam🥺🥺🥺 gerçekten gün geçtikçe daha özgüvenli oluyor bir kadına özgüvenden daha çok yakışan bir şey yok go girllll. benim de çatlaklarım var mis gibiyim🤌🏻
bu kiz ne yapti da birden boyle ozguven kazandi acaba cok merak ediyorum. sahnede hep ozguvenliydi ama performer olmaktan gelen bir sey bence. onun disinda sahne disinda da bu kadar ozguvenli olmasi? kac terapi sansi kacccc?

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
bu kiz ne yapti da birden boyle ozguven kazandi acaba cok merak ediyorum. sahnede hep ozguvenliydi ama performer olmaktan gelen bir sey bence. onun disinda sahne disinda da bu kadar ozguvenli olmasi? kac terapi sansi kacccc?
bence bu kız çok fena sevilmiş... 😢

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
hepimizw lisa glow up i lazim bak ciddi diyorum zbnznxnx bu arada bi anda 15 cm uzamak da iyiymis kizz biyun kac kaplanim benim
178im ben ya ama o zaman 155ten 170 olmustum neyse yaz glow upı gercek asiri guzellesiyorum yazın. Okul falan olmuyor stres azalıyor bir de ailem olmasa nasıl guzellesecegim Allah bilir

Gamze

Trainee
Tepki
111
Artı olarak ten rengini değiştirmeye çalışmaması da çok iyi oldu. Eskiden Kore programlarında yapay beyazlığını hiç sevmiyordum gerçekten Kore'de güzellik anlayışı tek tip ve robotik.diger idollerden farkli olarak Jennie ve lisanın kendi ten renklerini göstermesi cok guzel