Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Başarılı 4Th Gen Kız Grubu

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Bu başlık mutlaka daha önce açılmıştır ama nerden bulup hortlatacağım şimdi?
Kore'de:
•Tamamıyla benim görüşüm bu arada
1.ive-nj
Kore'de yaşamadığım için tam bilemem tabiki ama bu iki grup Kore'de zirve gibi.Melon da falan da yuksekteler özellikle nj.İve da ise bireysel olarak çok güçlü olan yujin ve Wonyoung var.
2-Gidle
3-aespa-le ssrefaim(?)
Global:
Global dedim aslında ama en emin olmadığım bu çünkü tam olarak takip ettiğim bir liste yok konusulma vb ye bakarak yaptım o yüzden sıralama yok.
Gidle,aespa,itzy,ls,Ive
Genel olarak:
1-İve
Ive şu an zirve gibi bence.
2-gidle
Hem Kore'de hem globalde iyiler
3-aespa,nj,ls
Türkiye'de ise globaldekiyle aynı olduğunu düşünüyorum.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bu başlık mutlaka daha önce açılmıştır ama nerden bulup hortlatacağım şimdi?
Kore'de:
•Tamamıyla benim görüşüm bu arada
1.ive-nj
Kore'de yaşamadığım için tam bilemem tabiki ama bu iki grup Kore'de zirve gibi.Melon da falan da yuksekteler özellikle nj.İve da ise bireysel olarak çok güçlü olan yujin ve Wonyoung var.
2-Gidle
3-aespa-le ssrefaim(?)
Global:
Global dedim aslında ama en emin olmadığım bu çünkü tam olarak takip ettiğim bir liste yok konusulma vb ye bakarak yaptım o yüzden sıralama yok.
Gidle,aespa,itzy,ls,Ive
Genel olarak:
1-İve
Ive şu an zirve gibi bence.
2-gidle
Hem Kore'de hem globalde iyiler
3-aespa,nj,ls
Türkiye'de ise globaldekiyle aynı olduğunu düşünüyorum.
Ive muzigini cok seviyorum hem royal konsept hem de her baslik sarkisi birbirinden farkli ve hos bundan sonra ne paylasacaklar acaba diye merak ettiriyor

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Ive muzigini cok seviyorum hem royal konsept hem de her baslik sarkisi birbirinden farkli ve hos bundan sonra ne paylasacaklar acaba diye merak ettiriyor
Kesinlikle katılıyorum.Umarım Türkiye'de ki Ive nefreti biter çünkü o kadar güzel şarkılar kaçırıyorlarki dinlemeyenler.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Tiktokta bir tane veledin videosuna denk gelmiştim. Videoda aynen "Hayır knk erkeklerin altından çıkamayan Aespa ve Itzy best 4th gen gg olamaz" yazıyordu. O kadar sinir olmuştum ki hâlâ hatırlıyorum ne yazdığını. Kızların başarılarının sürekli erkeklere bağlanması çok sinirimi bozuyor. Bir de şu Ive ve skz olayından sonra Ive'a özellikle Wony'ye sempati beslemeye başladım, bunu bir konuda daha söylemiştim ama tekrar söylemek istedim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle katılıyorum.Umarım Türkiye'de ki Ive nefreti biter çünkü o kadar güzel şarkılar kaçırıyorlarki dinlemeyenler.
Kitsch çok güzel bir şarkı ya ben bayılıyorum

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
bence basari olarak newjeans. ne kadar organik orasini tartisiriz ama spotifyda 26m dinleyicileri var. popülerlik isini aldilar bence. onlardan sonra en cok dinlenen de gidle sanirsam. bence ive gecen seneye göre azicik daha az popüler. le sserafimin de 10m yakin dinleyicisi var. popülerlik basarisi siralamasi bu sekilde. ama müzik kalitesi ve yetenek icin ben aespa>ive>gidle>nj>itzy>ls derim✌️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben artık bıktım ya ive nefretinden. Bir sürü grup stanledim o kadar zaman twitter ortamında durdum ama 4.jen fandomları arasında bu kadar takıntıyı ilk defa görüyorum. Aespa çıkış yaptığı zaman bir sürü iftira çıkmıştı armyler-exoller saldırdı o kadar nefret yorumu geldi ama kimse bu kadar uzun sürdürtmedi. Ive mevzusu hiç ciddi bir şey olmamasına rağmen saçma sapan bir şekilde uzadı. Kızlara söylenenleri gördükçe ben üzülüyorum. Tek mutlu olduğum şey wony'nin sosyal medyayla çok ilgilenmemesi.
stray kids fandomu kuduz gibi saldiriyor cidden. gecen wonyounga hater birinin videosuna denk geldim. gelen like sayisina agzim acik baktim 🤯🤯🤯