Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Iyi K-Pop Demo Versionları

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
İz*one-la vie an rose clc vokalleri daha güçlü şarkıyı farklı bir hava getirmiş ben çok seviyorum
ive-eleven kadının sesi çok rahatlatıcı
Exo-kokopop kadının sesi ve söyleyiş tarzı aşırı yakışmış şarkıya
Snsd-run devi run ne Kesha ne snsd benim favorim hadise ama bu versiyonu da güzel
Blackpink-whistle orijinali de çok güzel ama keşke şarkının bir bölümünü bu şekilde yapsalarmış ben çok beğeniyorum whistle nin demo halini farklı bir havası varRed velvet-psycho wendy ve seulgi çok iyi vokaller ama yabancıların söyleyiş tarzı hep korelilerden daha iyi geliyor ve o gereksiz rap partlarını kadın çok iyi taşımışRed velvet-monster bu da psycho la dediğim gibi yabancıların şarkı söyleyiş biçimi daha çok hoşuma gidiyor
F(x)-4walls konuşmaya gerek yok bu demo bir efsanedir
Aoa-bing Bing kadının vokali şarkıyı çok farklı bir seviyeye çıkarmış

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Whistle ve Psycho'nun demo halleri ayrıca yayınlansa keşke. Arada aklıma geldikçe dinlerim, efsaneler.
Kokobap da öyle...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

AAaa hatta Ready For Love'ın son partı için bir demo vardı, Lisa söylüyor. O da çok iyiydi.

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Çok ilginç oluyor bazı şarkıların ilk hallerini dinlemek.

Love Dive'ın demosu da güzel bence.
Love Bites

Ayrıca Blue Blood demosu. Kadının ses rengini seviyorum ben.

Galiba bu sesin sahibi ive nin şarkılarını prodüksiyonun kadının sesi gerçekten çok güzel love dive biliyordum ama blue blood da çok güzelmiş

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Galiba bu sesin sahibi ive nin şarkılarını prodüksiyonun kadının sesi gerçekten çok güzel love dive biliyordum ama blue blood da çok güzelmiş
Sophia Brennan ablamızın adı. Söz yazarlığı ve besteler yapıyormuş. Ben IVE için yaptığı şarkıları biliyorum. Başka sanatçılarla çalışmaları var mı bilmiyorum.

romo

Trainee
Tepki
217
F(x) 4 Walls atıldı mı diye bakmaya geldim atılmış😗 f(x) versiyonundan daha güzel bence.

ek olarak;
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jinin epiphany demosu 🔥
Lie prodüktörü paylaşmıştı bu kısmı. Lie zaten bir başyapıt ama bu hali çok iyi 🔥🔥🔥 (keşke tam hali olsa)
Lie’ın tam halinin olmaması kalbimden bıçakladı

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
yoon-born to love you şu anki hali de iyi ama fazla karamsar beati o yüzden bu daha çok hoşuma gidiyor