Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Al, Tüm Zamanların En Iyi K-Pop Vokalistlerini Seçti.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Öncelikle herkese merhaba :)

Baekhyun (EXO)
IU
Taeyeon (GG)
Chen (EXO)
D.O. (EXO)
Hyolyn (SISTAR)
Onew (SHINEE)
Jungkook (BTS)
Park Bom (2NE1)
Rosé (BLACKPINK)

Listeyi nasıl buldunuz. Size göre liste nasıl olmalıydı?
Rosè nin vokalini seviyorum ama bu listeye girecek kadar iyi değil bence.Wendy ve lily i görmek isterdim

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Tepki
1,364
Öncelikle herkese merhaba :)

Baekhyun (EXO)
IU
Taeyeon (GG)
Chen (EXO)
D.O. (EXO)
Hyolyn (SISTAR)
Onew (SHINEE)
Jungkook (BTS)
Park Bom (2NE1)
Rosé (BLACKPINK)

Listeyi nasıl buldunuz. Size göre liste nasıl olmalıydı?
Liste 10 kişiyle sınırlı olunca doğal olarak bir çok kişi liste dışı kalıyor. Bir de araya popülarite girince liste biraz tartışmalı oluyor. SM'den 5 isim listede. Ama SM sanatçılarından bu listeye eklenecek en az 10 kişi daha bulunur. Tabi diğer şirketlerinde iyi vokalistleri işin içine girince bir sürü isim liste dışı kalıyor. Neyse listede olmak önemli değil. İşine saygı duyup kendini geliştiren herkes saygıyı ve takdiri hak ediyor bence.

Son düzenleme:
Tepki
297
Taeyang ın da vokali iyiydi baya baya Sm dışında şirketleri düşündüm bi. Ama genel vokal diyince aklıma Sm sanatçıları geliyor. Chen zirve kesinlikle ama son live performanstan sonra Junmyeon çok rahat girermiş bu listeye müzikallerden sonra inanılmaz gelişmiş tavşan lido

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
Hayat en iyi vokalistler listesinde Rosé'nin olması kadar saçma evet değişik bir ses rengi var ama teknik açıdan iyi değil kendi solosunda nakaratı doğru dürüst söyleyemiyor bile neredeyse sıra rosé'ye gelene kadar bir sürü idol var rosé'nin orada olmasının sebebi fanların linçleme ihtimali