Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Iyisi

Bu yıl çıkan 4.jen kız grubu şarkılarından en sevdiginiz

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .

marin

Trainee
Tepki
639
Bu sene için Ditto, OMG, I Am, Kitsch ve Love Me Like This, Teddy Bear diyebilirim. Ditto ve OMG ilk dinlemede beğenmediğim ama sonra hoşuma gitmeye başlayan şarkılar oldu. Ditto özellikle garip bir duygusallığa sokuyor beni. OMG'nin nakaratı Changbin sağolsun bi ara sürekli dilimdeydi 😄 I Am ilk dinlemeden bayıldığım bir şarkı oldu. Kitsch'i ilk başta garipsedim. Ama sonra bağımlısı oldum onun da. Love Me Like This NMIXX'in vokallerine çok yakıştırdığım ve hemen dilime dolanan bir şarkı oldu. Özellikle bridge kısmını çok seviyorum. Teddy Bear sımsıcak hissettiren bir film izliyormuşum gibi. Çok iyi hissettiriyor bana kendimi. Ha bir de H1-Key grubunun Rose Bloosom şarkısı var. Young K tarafından yazılan aşıri hoş bir şarkı. Muhtemelen biraz daha iyi pr yapılsa listelerdr güçlü olurdu. Fifty Fifty'nin CEO'sundan isterdim o kızcağızlara 😄

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Her ne kadar tiktok akimiyla beni kendinden sogutsa da ben en cok eve psyche and the bluebeards wife sarkisini sevdim hem sarki hem de koreografi acisindan tam benlikti