Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğim Crew'u Tanıtıyorum

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Bugün sadece Kore'de değil tüm dünyada bilinen bir dance crew'dan bahsetmek istiyorum.Bu aralar biraz fazla gönderi atıyorum ama kızmayın😁
ARTBEAT sadece youtube'da 4 milyondan fazla takipçisi olan bir dans grubudur ve 2017 yılında Junseok Ette Kim tarafından kurulmuştur.X1 grubundan (Ocak 2020'de dağıldı) Songdong Pyo, halka açık seçme programı product X 101'den çıkış yaptı (Ocak 2020'de dağıldı), ayrıca bir kez ARTBEAT videosunda AB PROJECT'in bir üyesi olarak yer aldı.Güney kore sokaklarında performans sergiledi.Artbeat hem şarkıların dansını yaparken hem de onların mv versiyonunu da yapmaktadır.Ayrıca ARTBEAT'in kendi ARTBEAT v isimli bir kız grubu var ve grup ilk kez Magic başlıklı albümle çıkış yapmıştır.
Artbeat-nim izin verirse ben de onların altında çıkış yapan bir grubun üyesi olmak isterdim😁
Kendilerine ait birkaç kpop dance in public videoları yerleştireceğim.İzleyip bana yorumlarınızı söyleyin çünkü onlara âşığım😭