Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz 4. Jenerasyon Grupları Hangileri?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Tamamen müzik zevkime göre bakacak olursam en sevdiğim gruplar Ive, New Jeans, Le sserafim, Loona.

Bu grupların fanıyım diyemem sadece müziklerini dinliyorum. Sizin fanı olduğunuz veya sadece benim gibi şarkılarını dinlemekten hoşlandığınız gruplar neler?

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,104
Aslında bir sürü var ama en çok Ateez sonra Idle diyebilirim. Benim için dönem dönem değişkenlik gösteriyor birçok grubu severek dinliyorum sadece bu 2 grup daha baskın

asdudd

Trainee
Tepki
41
Şu anda programlarını izlediğim ve yakından takip ettiğim tek grup Itzy. Onun haricinde çoğu 4. Jenerasyon grubunun bir tane de olsa beğendiğim şarkısı oluyor, çoğunu dinliyorum.

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
aespa'nin fandomundayim ben 🙌🏻 ive, newjeans ve (g)i-dle'i da severek dinliyorum

...

Rookie Idol
Tepki
708
Skz ateez txt enha değişmeyen 4lüm kız gruplarına pek bakmıyorum ama ıtzy gıdle da dinliyorum ayrıyeten nmixxe çok saygı duyuyorum yetenekli kızlar. Bir tek skznin fandomundayım

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Açıkçası özellikle takip ettiğim grup yok ama "MV kalitesi" deyince aklımıza gelen şirket dışına çıkıp hemen hemen her şirketin titizle çalışmasını sağlayan jenerasyon (bu jenerasyonla MV kalitesi arttı demek istedim jakajaoanaoka)
Live olarak çok beğenemesemde studio kayıtlarına baktığımızda dinliyorum çoğu grubu...
Sakin şeyler istiyorsan NJ (özellikle DİTTO)
Performans olarak bakmak istiyorsam SKZ, ITZY
Konsept olarak farklı şeyler istiyorsam AESPA, IDLE
Drill alt yapılı istiyorsam Enhypen( pass the Mic)
Bazı grupların tittle'ını beğeniyorum bazılarının bside'ını... Uzun oldu bayağı janalnaaoamalma

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Fandomunda olduğum tek grup Enhypen 😌✊💓 onun dışında Ive ve aespayi da seviyorum

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
aespa, idle ve ive'ı diğer gruplara göre daha çok seviyorum fakat newjeans, le sserafim, kep1er, nmixx, itzy gibi gruplarla da ilgileniyorum
itzy, kep1er ve nmixx'in şarkılarını çok dinlemiyorum açıp açıp

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
Rocket Punch
Nmixx
Itzy

En çok bu grupları seviyorum ama dinlediğim çok grup var. Idle, Lesserafim,Aespa,Ive, Purple Kiss,Ateez,Txt,Oneus,Skz,Fifty Fifty, StayC

Teudoongie

Trainee
Tepki
1
Yakından takip ettiğim tek 4.jenerasyon grubu 2 tane var ITZY ve SKZ.Ama onlar dışında neredeyse tüm 4.jenerasyon gruplarından en az 1 tane de olsa severek dinlediğim şarkıları var. Idle,Ive,Nj,Ls,Stayc...

Haney 🍯

Ballı Lokum Ağa 🌼
Forum Ağası
Tepki
11,875
Stray Kids
ITZY
NMIXX
PIXY

imruveyyy💙

Gold Rush ✨
VIP Visual Queen
Tepki
11,202
TXT
Diğer grupların da belli başlı şarkılarını dinlerim.