Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz Akrabanız?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,309
Akrabalar kimi için bir kâbus kimi için ise tatlı bir rüyadır. Genel olarak sevmesek bile çoğu kişinin diğerlerinden daha çok sevdiği bir akrabası vardır diye düşünüyorum. Benim en sevdiğim akrabam küçük teyzem. Çok tatlı, samimi bir kadındır. İnsanları güldürmeyi çok iyi bilir. Bir kere sohbete girdiniz mi onunla hiç bitmemesini istersiniz.

fosforlucevriye

Rookie Idol
Tepki
1,158
Akrabalar kimi için bir kâbus kimi için ise tatlı bir rüyadır. Genel olarak sevmesek bile çoğu kişinin diğerlerinden daha çok sevdiği bir akrabası vardır diye düşünüyorum. Benim en sevdiğim akrabam küçük teyzem. Çok tatlı, samimi bir kadındır. İnsanları güldürmeyi çok iyi bilir. Bir kere sohbete girdiniz mi onunla hiç bitmemesini istersiniz.
Bi de bende akraba sayısı az annemin bir abisi vardı, kırklı yaşlarında vefat etti maalesef ve teyzem falan da yok. Hep olsun isterdim ama işte bizim oralarda çok çocuk yapmazlar, bir yönden iyi bir yönden kötü, insan bazen yalnız hissediyor.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,309
Bi de bende akraba sayısı az annemin bir abisi vardı, kırklı yaşlarında vefat etti maalesef ve teyzem falan da yok. Hep olsun isterdim ama işte bizim oralarda çok çocuk yapmazlar, bir yönden iyi bir yönden kötü, insan bazen yalnız hissediyor.
Allah rahmet eylesin 🙁

fosforlucevriye

Rookie Idol
Tepki
1,158
Allah rahmet eylesin ❤ bizim buradakiler özellikle babamların zamanında bayağı bir çocuk yapmışlar bir sürü akrabam var
Çok teşekkürler ❤ bir sürü akraba nasıl olurdu bilemiyorum, ben zaten çok girişken de değilim, bir tık mesafeliyimdir özellikle akrabaları karşı, ketum diye adımı çıkarırlardı. Sizin aranız nasıl akrabalarla, benim hiç kuzen ortamı olmadı mesela, iletişimde olduğum en yakın kuzenim de erkek ve benden 10 yaş kadar büyük, amcam gibi biraz kebsjbflsjxkshdo

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,834
Anneannem olabilir ya hayatımdaki en radikal kararlardan birini almama çok yardımcı olmuştu hala gittiğimizde bize kek falan yapıyor yaşına rağmen love my abuela🥹Anne tarafı kuzenlerimide seviyorum Noelden noele görüşüyoruz çoğuyla ama tatlılar onlarda. Baba tarafıyla neredeyse iş dışında hiç görüşmüyorum ama onlardan da sevdiğim bir kaç kuzenim var

Ü

Üye silindi 154

yok 🥲
Sticker GIF by Spotify

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,305
DIKKAT:
Akrabalarımı satıyorum.1 alana 1 bedava.Bu fırsat kaçmaz.Fiyatda anlaşa biliriz.

Son düzenleme:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,036
Akrabalarını seven bir tek benim galiba. Ben beraber büyüdüğüm akrabalarımı daha çok seviyorum. Baba tarafı biraz daha ağır basıyor. Anne tarafım o kadar kalabalık ki. Görmediğim kuzenlerim var. Kuzenlerimin çocukları benden büyük. 3 dayımı ve 2 teyzemi çok seviyorum. 1 halam var ondan pek haz etmiyorum babaannemi de sevmiyorum. Anneme karşı davranışlarından dolayı ve ayrımcılık yaptıkları için. Amcalarımı ve çocuklarını seviyorum