Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz 3 K-Pop Albümü

django

Trainee
Tepki
145
albümdeki bütün şarkıların çok iyi olduğunu düşündüğünüz, hiçbir şarkıyı atlamadan dinlediğiniz 3 k-pop albümü soruyorum🙃
ama şöyle bir kural getiriyorum, her gruptan ya da solo sanatçıdan 1 adet albüm seçme hakkınız var. evet üzücü ama kural kuraldır🙃
seçmek gerçekten zor olacak bence heheh. ben başlıyorum öyleyse💜

1. Ateez "The World EP.2: Outlaw" 🔥

2. Taemin "Press It"

3. Exo "Don't Mess Up My Tempo"

Konu Sahibi
django

django

Trainee
Tepki
145
Blackpink-The Album, Taeyeon-Purpose, EXO-Exodus.
ayy Exodus harika bir albüm cidden🔥 ben de exodus ve dont mess up my tempo arasında kalmıştım, hatta obsession'ı da bi düşündüm. neye göre seçtin diye sorma hiç bilmiyorum😂 hepsi harika albümler
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

maxident love shot ve holiday night
Maxident albümünden Circus'a bayılıyorum. en sevdiğim skz şarkılarından biri🥰

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
1.Ateez- The World Ep 1 : Movement
2.Bts- Map Of The Soul ( İçinden belki 1 ya da 2 şarkıyı geçerim ama 20 şarkılık albümde 18 şarkıyı yediremem )
3.(G)i-dle- I burn (Idle en en iyi albümü)

Konu Sahibi
django

django

Trainee
Tepki
145
2.Bts- Map Of The Soul ( İçinden belki 1 ya da 2 şarkıyı geçerim ama 20 şarkılık albümde 18 şarkıyı yediremem )

Ateez The World Series çok başka gerçekten ya🔥 Movement, Outlaw, Will üçünü bir sayıp öyle favorim desem olmaz mı? keşke öyle yapsaydım bak ahahsdasf
ve Bts Map of the Soul benim de aynı şekilde, birkaç tanesini atlarım ama onun dışında cidden benim de favori bts albümlerimden. hatta louder than bombs en sevdiğim bts şarkılarından.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
MOTS:7 (BTS)
TNC: TEMPTATION (TXT)
GOLDEN (JUNGKOOK)

Blackpink-The Album, Taeyeon-Purpose, EXO-Exodus.
4. hakkım olsaydı The Album koyacaktım 😭

Mots mükemmel ötesi. Bsidelara bayılıyorum. Başyapıt Black Swan da bu albümde 😍😍

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ateez The World Series çok başka gerçekten ya🔥 Movement, Outlaw, Will üçünü bir sayıp öyle favorim desem olmaz mı? keşke öyle yapsaydım bak ahahsdasf
ve Bts Map of the Soul benim de aynı şekilde, birkaç tanesini atlarım ama onun dışında cidden benim de favori bts albümlerimden. hatta louder than bombs en sevdiğim bts şarkılarından.
louder than bombs başka bir seviye cidden

Konu Sahibi
django

django

Trainee
Tepki
145
Tüm BTS albümleri diyebilirim ama aralarından seçecek olursam;

1.Map of the Soul:7
2.Love yourself:Tear
3.Dark & wild

her gruptan bir tane albüm seçme kuralı vardı ama kurallar çiğnenmek içindir diyorsun sanırım ahahsjdjf:ROFLMAO:(y)