Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz İdol Dansçı Kim?

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Ben Hoshi, Taemin, Kai, Park Jisung, Ten ve Hoseok'u çok beğeniyorum. Kadınlardan da Chaeryeon, Chaeyeon, Chungha, Seulgi hoşuma gidiyor. Niki ve Lee Know da son zamanlarda dikkatimi çekiyor. Keşke Stray Kids - Lee Know dans konusunda daha çok öne çıkarılsa, bir Studio performansında ayın dansçısı olarak izlemek isterdim. Momo, Yeji ve Lisa da tabii ki iyi isimler ama bazen çok sert geliyor dansları.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Keşke Stray Kids - Lee Know dans konusunda daha çok öne çıkarılsa, bir Studio performansında ayın dansçısı olarak izlemek isterdim.
Aynısı aynısı. Her gece bunun için dua ediyorum resmen.
Ben ise; Hyunjin, Lee Know, Kai, J-hope, Jimin, Jungkook, Chaeyeon, Chaeryeong, Ryujin, Yuna, Yeji, Lisa, Nayeon, Jihyo, Momo, Somi'nin danslarını beğeniyorum.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Aynısı aynısı. Her gece bunun için dua ediyorum resmen.
Ben ise; Hyunjin, Lee Know, Kai, J-hope, Jimin, Jungkook, Chaeyeon, Chaeryeong, Ryujin, Yuna, Yeji, Lisa, Nayeon, Jihyo, Momo, Somi'nin danslarını beğeniyorum.
Lee Know her dansa kolay adapte oluyor, grup dansında bile bazen arkada kalmasına üzülüyorum. Son çıkan koreografilerde özellikle daha da dikkatimi çekti. Charmer ve Easy de zaten uçuşa geçmişti.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Momo seulgi Lisa yeji.kyujin jiwoo jinni bireysel nasıllar bilmiyorum ama Nmixx tanıtımlarında çok iyilerdi
Jiwoo harika bir dansçı ama grup danslarında yeteri kadar center vermedikleri için göremedik. Groove tarzı daha çok ön planda olmalı, Kyujin'e kıyasla daha soft ve akıcı hareketi olduğu için izlemek bana daha keyif veriyor. Kyujin'i en çok erkek grubu koreografileri yaparken beğeniyorum, Changbin ile olan challenge videosunda dikkatimi çekmişti. Nmixx grup olarak iyi dansa sahip, Haewon da iyi dansçı. Jinni de free style dansta ve daha akrobasik yönden dikkatimi çekmişti, özellikle pembe pantolonlu kız harikaydı ama o da kendini gösterme fırsatına sahip olmadı.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Hoseok, jimin, taemin, kai, momo, lisa, yeji sevdiğim isimler.
Aslında Jimin de sevdiğim bir dansçı ama ben her gruptan bir tane yazmak istemiştim, Hoseok daha komplike bir dansçı olduğu için o daha hoşuma gidiyor ama Jimin daha estetik, modern stil danslarla daha dikkat çekici. Modern dans konusunda çok iyi eğitime sahip olduğu için tıpkı görünüşü gibi yumuşacık, zarif bir kuğu gibi oluyor.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
seulgi beni bambaska dunyalara goturuyor ya hem havasi hem sesi hem dansi hepsi bir araya gelince bitiyorum
Seulgi 'nin stiline hayranım. Ne aşırı sert, güçlü bir dans yapıyor ne de çok dengesiz, hissiz kalıyor. Sanırım ben daha smooth dansçı sevdiğim için Seulgi'ye aşığım, bunun yanında hiphop koreografilerine de ekstra yakışması bambaşka olay. Underrated all rounder. Çok da güzel bir kız.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Erkek grupları bayadır takip etmediğim için çok hatırlamıyorum. Fakat stanlemediğim halde kai, lee know fancamı izlemişimdir. Dans pozisyonu var mı yok mu bilmiyorum ama seungmin'i çok beğeniyorum. Kadınlardan da çok var ama sanırım seulgi, yeji ve chaeryeong favlarım.
Kai fancamleri🔥🔥🔥 Bu arada Gaeul görünce aklıma Yunjin geldi, bence o da iyi bir dansçı. Sahnede izlemesi bazen hoşuma gidiyor, özellikle Baddie ara styling değişimi çok iyi gelmiş.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Bende öyle bişey bekliyorum ama rv o kadar çok boş bırakıldı ki. Dünya turu olsa kapsamlı ve seulgi orda kendini kanıtlasa mükemmel olur
Wendy sakatlandığı hâlde aksiyon almayıp üstüne kızı travma olarak olay yerine gönderen SM'den çok şey bekliyoruz gibi geldi. F(x) gibi olmaya döndü iş.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Üstte yujin baddie fancamı olması dışında sorun yok dsflhakjdjflsakd Eklemeyi unutmuşum yujin'de favlarımdan. Kısa saçı başta pek yakıştıramamıştım ama fancamları izlerken aşırı iyi olduğunu fark ettim
İmza olarak attığın gifi Gaeul sandım....

moxi

Trainee
Tepki
167
Değeri bilinmiyor ama
degil mi ya keske herkese izletebilsem
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Seulgi 'nin stiline hayranım. Ne aşırı sert, güçlü bir dans yapıyor ne de çok dengesiz, hissiz kalıyor. Sanırım ben daha smooth dansçı sevdiğim için Seulgi'ye aşığım, bunun yanında hiphop koreografilerine de ekstra yakışması bambaşka olay. Underrated all rounder. Çok da güzel bir kız.
kesinlikle oyle nereye koysan uyum sagliyor

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Benim için idollüğünde ötesinde en iyi dansçı taemindir.Bedenini su gibi kullanıyor resmen size şarkıyı dansıyla anltıyor.Neyden bahsettiğimi anlamak için goodbye performansını izleyin.Taemin'den sonraki favorilerim sm ana dansçıları ve bighit dansçıları.Kai,Ten,Taeyong,Haechan,Jisung,Shotaro hepsinin farklı bir tarzı var çok iyiler sm nasıl başarıyor bunu anlamıyorum.Kai ile ilgili en sevdiğim şey kaslı oldukça erkeksi bir vücudu olması ama dansına feminen hareketleri de güzelce ekleyebilmesi.Çocukken bale dersi aldığı için dengesi çok iyi ve ritim duygusu mükemmel kai ve taemin'i tüm sektörün üstünde tutarım çünkü her tarz dansta iyiler ten'de peşlerinden gelir.Kadın dansçılarda mesela momo teknik olarak çok iyi asla risk almıyor yeni bir şey sunmuyor ve dansı bana akıcı gelmiyor momo ile bir kadın idol kıyaslanacaksa lisa olmalı.Lisa vücudunun uzun olmasını çok iyi kullanıyor hareketleri çok akıcı lisa sonrası favorim seulgi.SM'ün tüm ana dansçıları iyi