Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz Mitolojik Tanrı/Tanrıça Hangisi?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Benim Nemesis. Adaleti ve intikamı temsil eden tanrıça. Hakkında çok az kaynak var, bilgi zor bulursunuz. Bazı yerlerde Nyx in kızı olarakta bilinir 🌠

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Benim Zeus Ve athena💪🏻.Burcum yay olduğu için tanrım Zeus oluyor hemde oda Playboy bende playgirl uyuyoruz.Athenada kızı akıllı o yüzden seviyorum.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Benim Nemesis. Adaleti ve intikamı temsil eden tanrıça. Hakkında çok az kaynak var, bilgi zor bulursunuz. Bazı yerlerde Nyx in kızı olarakta bilinir 🌠
Nemesisi ben duydum ama çokta araştırmadım.Nyx in kızıysa güçlüdür mutlaka annesi gibi

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Bu arada Zeusun korktuğu tek Tanrı ve tanrıça nyx dir.Nyx ilk tanrı ve tanrıça sayılır gecenin tanrıçasıdır.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Bu arada Zeusun korktuğu tek Tanrı ve tanrıça nyx dir.Nyx ilk tanrı ve tanrıça sayılır gecenin tanrıçasıdır.
Bunu biliyordum ama bunu yazarak diğer kişilerin de öğrenmesini sağladığın için teşekkür ederim 💟

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Hukukçuların fav mitolojik karakteri: Themis. şdkjfgşldkgşfl Her avukatın bürosunda en az bir tane heykeli vardır, benim daha bürom olmadığından evimde var şimdilik. dlşfgkif