Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevmediğiz Kpop Shipleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
Bangtan/////pink,namjoon ve hwasa yakıştırmıyorum ve iğrenç buluyorum

Sizin en sevmediğiniz kpop shipleri neler?

ipekmisss

Trainee
Tepki
4
twice shipleri... kızların yarısının sevgili haberi çıktı zamanında ama hala queerbaiting yapıyorlar

Konu Sahibi
TheSkyyy

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
O sıra Taennie köşede ağlıyor dksjskdk
İğrenç biraz ağır oldu sanki🥲
Soruya gelirsem ben Taekook'u arkadaş olarak seviyodum ama sanki artık suyu çıktı
Aynısı Minsung için de geçerli
Başka da aklıma gelmedi sanırım çoğuna okeyim ya dksbskddn
Sorun biraz bende hetero shipler bana hoş gelmiyor hosuma gitmiyor

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.Bangtan///Pink şeklinde yazdığında taennie gerçek olmaktan çıkmıyor.
Namjoon ve hwasa shipine de iğrenç diyecek ne yaşadın ne gördün bilmiyorum ama bu da hoş değil.Hwasa’nın sevgilisi olmadan önce yakıştırdığım bir ikiliydi ama sevgilisi çıkınca durdum.
Taennie için de ben gerçek olduklarına inanmıyorum bana saygı duyun diyen bir kitle var.Hayır kardeşim sana saygı duyamayız hayal dünyandan çık ve çifte saygı göstermeye başla.

Konu Sahibi
TheSkyyy

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.Bangtan///Pink şeklinde yazdığında taennie gerçek olmaktan çıkmıyor.
Namjoon ve hwasa shipine de iğrenç diyecek ne yaşadın ne gördün bilmiyorum ama bu da hoş değil.Hwasa’nın sevgilisi olmadan önce yakıştırdığım bir ikiliydi ama sevgilisi çıkınca durdum.
Taennie için de ben gerçek olduklarına inanmıyorum bana saygı duyun diyen bir kitle var.Hayır kardeşim sana saygı duyamayız hayal dünyandan çık ve çifte saygı göstermeye başla.
Sakin olurmusun sadece hoşlanmadığımı dile getirdim bangtanpink sevmiyorum ve sansürle eskiden kalmış alışkanlık sen yakıştırabilirsin ben yakıştıramıyorum burda sadece fikrimi dile getirdim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Taennie'nin gerçek olduğunu sanmam ayrıca herhangi bir açıklama yok sirketten

Son düzenleme:

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Sakin olurmusun sadece hoşlanmadığımı dile getirdim bangtanpink sevmiyorum ve sansürle eskiden kalmış alışkanlık sen yakıştırabilirsin ben yakıştıramıyorum burda sadece fikrimi dile getirdim

Yakıştırıp yakıştırmamak sorun değil.İğrenç demene ve sansürüne laf ettim.Şirket açıklamasına ihtiyaç araman da garipmiş.Jennie bizzat Paris olayındaki kombinini atarak onayladı, şirket açıklamasını duymaya ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787

İdolleri yaptığı her ilişkinin şirket tarafından onaylandığını düşünmüyorsun heralde. Kim bilir biz bilmeden ne ilişkiler yaşamışlardır ve özel hayatlarini gizli tutmak istiyorlardır. Bu da bir gerçek. Ha taennie bunu gizlemedi verebilecekleri her momentı verdiler illa ekstra bir kanıta gerek yok kpop bu sonuçta hangi çift aşırı göz önünde olmuş hyuna edawndan baska

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bangtan/////pink,namjoon ve hwasa yakıştırmıyorum ve iğrenç buluyorum

Sizin en sevmediğiniz kpop shipleri neler?
Namjoon ve Hwasa shipi sevmeyen tek benim sanıyordum. Oppaci sanmayın lütfen ama liskook shipi birbirlerine aşk olarak değil de arkadaş olarak uyumlu enerji veriyorlar kusura bakmayın. Öbür türlü hiç bir shipi sevmem ama bunları söyliyeyim dedim.

Konu Sahibi
TheSkyyy

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
Namjoon ve Hwasa shipi sevmeyen tek benim sanıyordum. Oppaci sanmayın lütfen ama liskook shipi birbirlerine aşk olarak değil de arkadaş olarak uyumlu enerji veriyorlar kusura bakmayın. Öbür türlü hiç bir shipi sevmem ama bunları söyliyeyim dedim.
Arkadaş olarak liskook çok iyii bende namjoon hwasa shipini tek sevmeyen olduğunu dusunuyordum

İdolleri yaptığı her ilişkinin şirket tarafından onaylandığını düşünmüyorsun heralde. Kim bilir biz bilmeden ne ilişkiler yaşamışlardır ve özel hayatlarini gizli tutmak istiyorlardır. Bu da bir gerçek. Ha taennie bunu gizlemedi verebilecekleri her momentı verdiler illa ekstra bir kanıta gerek yok kpop bu sonuçta hangi çift aşırı göz önünde olmuş hyuna edawndan baska
Kendi agizlarin soylemdikleri sürece veya şirket aciklamadigi sürece asla inanmam ekstra kanıta tabiki ihtiyaç var herhangi bir momentlari yok duzgun

heterofobik misin
Öyle birşey mi var

Yakıştırıp yakıştırmamak sorun değil.İğrenç demene ve sansürüne laf ettim.Şirket açıklamasına ihtiyaç araman da garipmiş.Jennie bizzat Paris olayındaki kombinini atarak onayladı, şirket açıklamasını duymaya ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.
Bunu kanıt mi sayıyorsun

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Eşcinsel çift görmek istemiyorum iğrenç buluyorum diyen bir insan nasıl homofobik olursa, hetero çiftler için de aynısını söylemek heterofobik olur. Hetero çiftler ilgimi çekmiyor deyip geçmek daha doğru. Elbette shiplenen iki insanı yakıştıramadım diyebilirsin ama iğrenç demeye ne gerek var

Konu Sahibi
TheSkyyy

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
Eşcinsel çift görmek istemiyorum iğrenç buluyorum diyen bir insan nasıl homofobik olursa, hetero çiftler için de aynısını söylemek heterofobik olur. Hetero çiftler ilgimi çekmiyor deyip geçmek daha doğru. Elbette shiplenen iki insanı yakıştıramadım diyebilirsin ama iğrenç demeye ne gerek var
Açıkçası biraz bunu yaparken sinirliydim yansıtmamaya çalışsamda yansıtmışım onun için iğrenç araya kaynadı hetero shipler ilgimi çekmiyor sadece

hetero ship/çift görmek istememek sevmemek gayet de fobiklik eşcinsel ship/çift görmemekle aynı şey
Bilmiyordum qnqlttığın icin teşekkürlerler olduğumu sanmam sadece fazla hoşlanmıyorum kpop da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...