Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Engin Tecrübelirineze Güvenerek Öneride Bulunabilir Misiniz

jiyej

Trainee
Tepki
8
Ben cilt bakım ürünleri alıcaktım ama karar veremedim bir türlü cilt tonu eşitlemek için ve siyah noktalar için ne yapabilirim hangi ürünleri önerirsiniz

Konu Sahibi
jiyej

jiyej

Trainee
Tepki
8
hmm ilk olarak sade bir rutin yapmanı öneririm direk serumlara girme bence, cilt tipine uygun ürünleri araştırıp temizleyici tonik nemlendirici gibi bir üçlü ile başlayıp sonra yavaş yavaş serum vb alırsan daha sağlıklı olur
Temizleyici ve nemlendirici düzenli kullanıyorum tonik için hangi markayı önerirsin

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Siyah noktalar için fiddy methodu diye bir yöntem var. Biraz karışık bir bakım ama çözdükten sonra oldukça işe yarıyor. Sadece 4-5 tane ürün olduğu için içerisinde fiyat açısından biraz zorlayabilir. Bu sebeple ben Maruderm'in ürünlerine yönelmiştim hatta biraz - yani uygun fiyatlı olsun diye. Youtube'dan falan bir bak istersen methoda. Ben yeni başladım kendisine ama çevremden birkaç kişi düzenli yaptığını, baya işe yaradığını söylediler.