Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sinan Engin Netizen Forumu Keşfetti😭😭😭

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ay bu gün ne oldu inanamayacaksınız arkadaşlarımla bir tane beachde otururken sinan engini gördük ve fotoğraf çekilmeye gittik benimde ekranımda forum açık kalmış telefonu açılımca direkt forum açıldı ve siteyi gördü😭 Bu ne instagram mı dedi bende hayır forum dedim o da forum mu jaldı bu zamanda dedi güldük fln ellerim titriyor hxjxnsnd Ünlü olduk snxnxn

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ay bu gün ne oldu inanamayacaksınız arkadaşlarımla bir tane beachde otururken sinan engini gördük ve fotoğraf çekilmeye gittik benimde ekranımda forum açık kalmış telefonu açılımca direkt forum açıldı ve siteyi gördü😭 Bu ne instagram mı dedi bende hayır forum dedim o da forum mu jaldı bu zamanda dedi güldük fln ellerim titriyor hxjxnsnd Ünlü olduk snxnxn
Arkadaslar aramizda beache giden uyelerimiz var 🥲 gururlu bir anneyim su an🤗

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Eski Beşiktaş futbolcusu aynı zamanda Seda Sayan'ın eski eşi ve Beyaz Futbol gibi bir programdaki tuhaf personasıyla da internette dikkat çekmiş bir isim nasıl tanımıyorsun aaa
Bu arada gerçekten yüzünü karaladığı bir foto atmıştı S. Engin ile hatırlıyorum skjdfksd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu olay fake değildir dimi çevremdeki herkese anlattım çünkü
Merak etme seni tanıyor🙂

Moderatörün son düzenlenenleri:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Cok zort bir yerden girecegim de arkadaki cocuk yuzu karali olsa da gideri varmis masallah Allah sahibine bagislasin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sevgilin falansa rahatsiz olduysan sileyim
Evli o fotoğraftaki sarışın kızla

• Alev
Reactions: ask

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Sinan Engin orada neye bakıyor öyle ona takıldım.

• Alev
Reactions: ask