Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Enstrüman...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Evvvvvvett...
Herkesin olmasada zamanında çalmak istediğiniz veyahut bir kursa yazılıp bu işe koyulduğunuz bir enstrüman vardır...
Bazıları da benim gibi bu işi yapmak isteyip sadece uzaktan bakmıştır 😭
Ben şahsen gitar çalabilmek isterdim veyahut elektro gitar...
Çalabildiğiniz, öğrenmek istediğiniz ya da havalı bulduğunuz enstrüman var mı?

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
2,990
Piano ve çello çalıyorum ama her zaman elektro gitar çalmak istedim bence çok cool görünüyor çalanlar. Elektro çalan kız aurası >>

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,389
Ortaokulda gitar çalmak istiyordum. Hatta oturduğum şehrin merkezinde müzik aletleri satan bir dükkan vardı. Vitrininde gitarlar ve fiyatları yazıyordu. Bakıp bakıp almayı hayal ederdim. O zamanlar para biriktirerek alabileceğim bir şeydi ama babam bazı şeylere gereksizce kızabiliyor. Onun korkusuna alamadım hiç(muhtemelen kızmazdı ama çocukluk işte). Sonra da hevesim kalmadı. Şimdilerde piyanoya hevesim var. İleride imkanım olunca evime piyano alıp çalmayı öğrenmek istiyorum.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Hep piyano, gitar ve bateri çalmak istemişimdir ama sadece istedim :( belki bir gün...
Ama melodika ve davulum oldu shjdkdndndm

Son düzenleme:
Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ortaokulda gitar çalmak istiyordum. Hatta oturduğum şehrin merkezinde müzik aletleri satan bir dükkan vardı. Vitrininde gitarlar ve fiyatları yazıyordu. Bakıp bakıp almayı hayal ederdim. O zamanlar para biriktirerek alabileceğim bir şeydi ama babam bazı şeylere gereksizce kızabiliyor. Onun korkusuna alamadım hiç(muhtemelen kızmazdı ama çocukluk işte). Sonra da hevesim kalmadı. Şimdilerde piyanoya hevesim var. İleride imkanım olunca evime piyano alıp çalmayı öğrenmek istiyorum.
Bu ben resmen ama piyano yerine elektro gitar çalmak istiyorum....
Umarım gerçekleştiririz bu hayalimizi💚
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hep piyano, gitar ve bateri çalmak istemişimdir ama sadece istedim :( belki bir gün...
Ama melodika ve davulum oldu shjdkdndndm
Melodika'nın piyano versiyonu varya iajaoajaoanaoamoakaoa onu çalarken moda giriyordum ben uabaianoamaoa

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
Evvvvvvett...
Herkesin olmasada zamanında çalmak istediğiniz veyahut bir kursa yazılıp bu işe koyulduğunuz bir enstrüman vardır...
yan flüt , piyanoyu ileri seviyede onun dışında biraz gitar ve keman çalabiliyorum en havalı bulduğum bateri idi kursa gitmiştim ama küçük olduğum için çabuk sıkıldım ve bıraktım cidden hepsi zor bu arada ensturman çalmak zaman ilgi alaka istiyor bir gün bile çalmasanız unutabilirsiniz.

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
yan flüt , piyanoyu ileri seviyede onun dışında biraz gitar ve keman çalabiliyorum en havalı bulduğum bateri idi kursa gitmiştim ama küçük olduğum için çabuk sıkıldım ve bıraktım cidden hepsi zor bu arada ensturman çalmak zaman ilgi alaka istiyor bir gün bile çalmasanız unutabilirsiniz.
Vay be aşırı gurur duydum seninle...

mirai

Trainee
Tepki
484
Evvvvvvett...
Ben hep bass gitar çalmak istemişimdir umarım bir gün başarabilirim🥰

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
1 yıl piyano kursuna gitmiştim hoca beni resitaline de çıkarmıştı birkaç şey çalmıştım
Daha sonra gitar çalmaya başladım ondan soğudum hoca hep erkeklerle ilgileniyor diye
Gitardan kemana geçtim Karayip Korsanları soundtrackini(?) çalabiliyorum bir de Paganini bestelerinden birkaçını yarım yamalak çalabiliyorum
Sınav senem olunca bırakmak zorunda kaldım maalesef
Babam ağız kopuzu çalmayı öğretti arada canım isteyince uğraşıyorum onunla
Sansula da çalyorum rastgele babamı taklit ederek
Galiba bir enstrüman çalmayı öğrenmek istesem bu Iklığ olurdu