Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Enter-Talk] Aynı Fotoğrafçıdan Erkek İdol Ve Kadın İdol Farkı

Ü

Üye silindi 192

Hepsi aynı fotoğrafçı tarafından çekildi

Bu erkek idollerin nesi var..

[+211][-64]

1. [+193, -22] Komik olan şey, Newjeans aslında tüm kadın idoller arasında bile oldukça güzelken ama kendi gruplarında bile görsel olarak görülmeyen erkek idolleri bu kadın idollerle kıyaslayıp buna bir "boşluk" mu diyorsunuz? ㅋㅋㅋ Çoğu kadın idolün idollük standartlarından çok daha iyi göründüğüne katılıyorum ama Kim Taerae ve Chenle birbirine çok benziyor

2. [+165, -14] Bu yüzleri tam anlamıyla karşılaştıramazsınız

3. [+155, -17] Haerin düzenleme olmadan çok daha güzel görünüyor

4. [+152, -81] Kendilerini şımartırlarsa hepsi öyle görünüyor

Screenshot_20230731-130928_Chrome.jpg

5. [+146, -7] Kadın idol hayranlarının bu resimleri Newjeans nefret alsın diye kullandıkları açık, bunlara kanmayın.

6. [+146, -7] Makyajlı ile makyajsız arasındaki farkın zaten bu olması gerekmez mi?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,145
Çoğu kpop idolu shop,makyaj,estetik sayesinde görüntüsünü kazanıyor.Benim en çok şaşırdığım şey kpop fanlarının bunu inkar etmesi birde fanwarlarda senin idolün estetikli falan demeleri.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Resimlerde 3 erkek idol 3 kadın vardı, indirdim resimleri ama koyamadım yorumdaki resmi orta boyutlu olduğu için ss aldım, bahsettiği erkek idoller Nct'den Chenle, Jisung ve bir Monsta X üyesi kadın idollerse Newjeans üyeleri
Resim indirmeye gerek yok. Ayrı sekmede aç deyip oranın linkini koyabilirsiniz