Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Eunwoo Oyunculuğu

Flâner

Trainee
Tepki
100
Evet herkese dert olmuş bu başlık…
Bugün instagramda gezerken yine Eunwoo’nun oyunculuğu hakkında başlık gördüm. Eunwoo’yu çok severim ve Koreli ünlüleler arasında en yakışıklı bulduğum ünlüdür. Ama oyunculuğu dendiği zaman bende çok beğenmiyorum. island’ta oyunculuğu ortalamaya göre bence iyiydi ama öbür dizilerinde gerçekten bir duvar izliyor gibiydim. Bence oyunculukta ilerlemek istiyorsa daha iyi bir eğitim alması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu tarz oyunculuğuna devam ederse hedef gösterilmeye devam edilicek. Ben bir ünlü olsam ve yakışıklı olmaktan ileriye gidemeseydim ve insanlar bunu konuşsaydı gücüme giderdi…

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Ama bence daha çok yüzüne göre seviliyor.

Konu Sahibi
Flâner

Flâner

Trainee
Tepki
100
Bir true beauty dizisini izledim orada da karakter zaten donuk biri çocukta ona göre oynamıştı gerisini de bilmem🤷🏻‍♀️
O dizide Eunwoo’nun yerlerinde o kadar sıkıldım ki bence kendinden de bir şeyler katabilirdi karaktere. Zaten oyuncular bunu yapar ve ben Eunwoo’nun oyunculuktan ilerlemek istediğini düşünüyorum. Bunu gerçekten istiyosada bunları yapmalı

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Eunwoo'nun işlerini çok sıkı takip etmediğim için yorum yapmakta tereddüt ettim ama sanki şimdiye kadar aman aman oyunculuk gerektiren ya da siradisi bir karakter canlandırmadı diye düşünüyorum, en azından öyle gözlemledim. 2018'deki dizisini izlemiştim bi de True Beauty'nin birkaç sahnesini izlemiştim ve ikisinde de donuk karakterleri canlandırıyordu zaten hatta 2018'dekini güncel izlemiştim ve karakter zaten robot gibiydi. Son dizileri neler bilmiyorum ama yorum yapabilmek için biraz daha değişik karakterleri oynadığı dizilerini izlemek lazım, ya da daha doğrusu onun kendini gösterebileceği ve bu algıyı yikabilecegi yapımları seçmesi lazım.