Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fanı Olduğunuz Grubun Içerik Miktarından Memnun Musunuz?

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Sadece Once olarak TWICE'ın hayranları için yayınladığı içeriklerden çok memnunum. Korona zamanı yayınladıkları vloglar olsun, içerikler olsun çok doyurucuydu. Asla sizi boş bırakmıyorlar. Üyeler Bubble'da haftada bir giriş yapmaz ve iletişime gecmeseler resmen kendilerini kötü hissediyorlar. Bu özellikle Dahyun için.
8. Yılında bile hala aktif olmaları çok hoş bence. Bazen Vlive uygulamasını özlüyorum çünkü konserden sonra yada otelde yaptıkları canlı yayınlar çok eğlenceli oluyordu. Instagram canlı yayınını çok tercih etmiyorlar. Neyse siz kendi fanı olduğunuz grubun içerik miktarından memnun musunuz?

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Netizenturkey fanıyım, yaklaşık 3 yıldır düzenli yorum okurum. Saolsunlar her gün birilerini eleştirmeden duramazlar içerik olarak da bazen çeviriler çok düzensiz olurdu ama şu an nispeten daha iyi gibi puanım 8/10

Not:Hakaret etmeden eleştirenler favorilerim, bir yerlerde dolup dolup alakasız gönderilen patlayan üyelere de sahip, kaos ihtiyacını haftada en az 3 kere karşılayabiliyorlar

Ekli dosyalar

• images (1) (30).jpeg
    images (1) (30).jpeg
    38.4 KB · Görüntüleme: 6

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
kendi içerikleri olarak:
t-map, tmi log, t-talk, 3 minute treasure, treasure fact-check, t.m.i, treasure world map var bunlar yetiyor ve artıyor

bir de iş birlikleri için kendi kanallarında çektikleri var:
find your korea, treasure × line firends (treasure studio), treasure × emart24, treasure × pucca

++++her doğum gününde üyeler bir araya gelip yayın açıyor bir de her üyenin kendi seçtiği bir gün var o gün yayın açıp önceden belirlediği içeriği çekiyor (yemek yapmak, oyun oynamak vs.) o yayınlara da üyelerden isteyenler katılıyor, eğlenceli oluyor

tek sorun nadiren başka yerlere katıldıkları içeriklerin gelmesiydi artık bu cb ile o sorun da kalmadı yani fazlasıyla memnunum

Son düzenleme:
Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Fanlarıyım 7/24 takip ediyorum diyemem ama Seventeenin içerikleri bence çok güzel. Youtube için üretilen idol varyetelerinin 1 numarası Run Bts 2 numarası da Going Seventeen. Adamların yapmadığı şey kalmadı programlarında, ben sıkıldım onlar vazgeçmeden devam ediyorlarahdkdkdk
Ek olarak kamera arkaları, vloglar, albüm yapım aşamalarının videoları... ve daha başka birsürü şey 🤣
Bence seventeen varyete ve içerikler konusunda bir numara grup olarak. O kadar harika iş çıkartıyorlar ki sırıtmıyorlar
Ayrıca carat'lari hiç yalnız bırakmadan yeni yeni içerikler gönderiyorlar
Bazen canım sıkıldığında bende programlarını izliyorum kendime fan diyemem ama Twice'tan sonra en çok takip ettiğim grup diyebilirim. Yeni albümleri ile bakalım nasıl yeni bir seventeen gösterecekler

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bir army olarak artık yetişemiyorum 😂 ayrı içerikleri saymıyorum bir yıl içerisinde üyelerin solo aktiviteleri bile dolu doluydu üstüne jungkook hergün canlı yayın açmanın da üstüne çıkarak dün bir günde iki canlı yayın açtı şöyle yorumluyorı okuyorum da bu fanlık hayatını biz yaşıyoruz army

marin

Trainee
Tepki
639
TWICE ve ITZY adına konuşacak olursam, TWICE çıkışlarından beri harika serilere sahip varyete konusunda. TWICE TV'ler, Time To Twice serileri, Vlog serileri ve bunların aşırı eğlenceli olması çok tatmin edici. Bir arkadaşınla konuşurcasına sürekli baloncuktan iletişim kurarak gün içinde yaptıklarından bahsetmeleri çok hoş bir detay zaten. Ben razıyım 🤗
ITZY'nin de güzel serileri var doğrusu ama keşke onlara da Time To Twice tadında bir seri gelse. ITZY genelde gezi tarzında varyetelere sahip. Onları da seviyorum ama şöyle uzuuun bir varyete serisi tadından yenmez.
İkı grubum için de Vlive'ın eksikliğini çok fazla hissediyorum bende. Vlive'ın kullanımı çok kolaydı ve tasarımını çok seviyordum. Takip etmesi de kolaydı. Vlive ilk açıldığında kayıt olmuştum ben. Kaldırılmasına çok üzüldüm. JYPE de bir türlü kendi platformunu oluşturmadı. Vlive ile benzer tarzda bir platform gelir umarım. JYPE idollerinin dans yayınlarını izlemeyi çok seviyorum. Sadece bunun için bile açsınlar istiyorum 🌸

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Bir exo-l ve aespa fanı(my) olarak SMden çok çekiyorum.EXO zaten exo showtimedan beri doğru dürüst varyete çekmedi.Diğer şirketler idollerine dünyayı gezdiriyor bizim ki stüdyoya oturtup 10 dk vidyo atmayı içerik zannediyor.aespa aslında cb dönemi güzel içerik alıyor ama sonra sm bu grubu da boşluyor.Fanları nasıl elinde tutacaksın içerik atmazken? Özellikle girls sonrası aespa neredeyse 1 yıl ara verdi ki bu arada sıfır içerik aldık bir odaya kapatıp 20dklık vidyo bile çekemedi sm iç işleriyle uğraşmaktan hala aynı ne bir varyete ne bir vlog hiçbir şey yok.Güya aespa varyete çekmişti fanların bile haberi yok çünkü asla tanıtmadı ve aespanın kendi kanalında paylaşmak yerine gidip absürd SM C&C kanalında paylaştı.Hadi diyorsun şirket böyle ama NCT'ye böyle davranılmıyor.Ben 2018de NCTzen oldum özellikle 2020 sonrası dönem neredeyse her gün youtuba içerik alıyorduk pembe diziye dönmüştü ortalık.NCT'nin yönetici takımı kesinlikle smde işini düzgün yapan tek takım ve ben NCT konusunda daha yaratıcı olduklarını düşünüyorum.Genç zihni hissediyorsun NCTde ama aespa gibi çaylak bir grup bile hala daha varyete veya içerik almıyor.Hadi sen içerik üretmiyorsun bari diğer programlara gönder.TVde varyete mi kalmadı Kai ne güzel gitmişti super junior zaten varyeteler sayesinde para kazanıyor.HYBE içerik konusunda en iyisi bende isterdim run bts gibi bir içerik gruplarımdan ama işte şirket de o kumaş yok.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Stray Kids'ten çok memnunum. Videolarını izlerken gülmemem imkansız. Skz code olsun, Chan's room olsun, 2 Kids room olsun gerçekten güzel içerikleri var