Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Fanı Olduğunuz Grubun Hiç Sevmediğiniz Başlık Şarkıları

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Ls fearless ve eve, psyche anda the blue beards wife+ perfect night suyu çıktı şarkıların ciddi manada, skz 5 star bir türlü güzel gelmiyorr

layley

Trainee
Tepki
441
Zor bir soru. Exo'nun sevmediğim şarkısı neredeyse yok. Bu yüzden diğer şarkılara nazaran sevmediğim ya da dinlemediğim 'dont fight the feeling' olabilir.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Nct 127, fanı olup da başlık şarkılarında sevdiğimden çok sevmediğim şarkısı olan tek grup. (Bsideları hep çok güzel ama başlıklar deneysel olduğu için ve rap ağırlıklı olduğu için bana hitap etmiyor). Hiç sevmediğiniz dendiği için 2 baddies diyorum. 2. Olarak da fact check sanırım.
Nct dream hot sauce. Bıktım ondan sevmiyorum.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
SNSD - Hoot (sonunu getiremiyorum bile 🙈 )

f(x) - Hot Summer (nakaratı dışında unuttum bile)

Queencard ve senorita
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nct 127, fanı olup da başlık şarkılarında sevdiğimden çok sevmediğim şarkısı olan tek grup. (Bsideları hep çok güzel ama başlıklar deneysel olduğu için ve rap ağırlıklı olduğu için bana hitap etmiyor). Hiç sevmediğiniz dendiği için 2 baddies diyorum. 2. Olarak da fact check sanırım.
Nct dream hot sauce. Bıktım ondan sevmiyorum.
2 baddies sarkisini cok seviyorum
Fact checki ben de sevemedim ve nct dreamin istj (dogru mu bilmiyorum) o sarkisini da sevemedim

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
nct 127 ile başlamasam olmaz sticker'ı bile çok seviyorum ki fandom sevmemişti ama 2 baddies cidden olmadı ya.Özellikle şu 2 baddies 2 baddies one porche ksımını sürekli tekrar ediyorlar ya o kısım şarkıdan soğuttu.Yalnız mvsi aşırı güzel.
exo da sevmediğim dinleyemediğim tek ana şarkı lotto_O kadar atotune bana gitmiyor ruhu öldürüyor.
gg-oh böyle aşırı aegyolu şarkıları dinleyemiyorum söyleyen gg bile olsa
nct dream chewing gum

İlayda

Trainee
Tepki
43
Itzy - Cheshire, Cake
IVE - Baddie
Aespa - Drama
TXT - Cat&Dog
EXO - Cream Soda
Nmixx - Young dumb stupid
Enhypen - Sweet Venom
Bu Şarkıları nedense hiç sevemiyorum bir türlü bir kaç kere dinlemeye çalışmama rağmen.

levirem

Trainee
Tepki
112
Exo-Obbsesion

Yayınlandığı gün açıp dinledim ondan sonra açtıysam yüzüme tükürebilirsiniz.En nefret ettiğim era.Üyelerin look'unu bile beğenmiyorum.

Red velvet -Chill Kill

Bu eradan çok umutluydum.Biraz fazla duygusal yaklaşıyorum.Albümde knock knock gibi bir şarkı varken bunu başlık olarak seçmelerine katlanamıyorum.Ben bile dinleyici halimle farkı görmüşken şirket nasıl görmüyor sinirleniyorum.

Bts-Dna

asla açmam yanımda da açtırmam aramızda bir nefret ilişkisi var.Bazen youtube algoritmasıyla önüme çıkar hemen elimdeki işi bırakıp kapatmaya koşarım