Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Fanwars?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ya canlarım fanwarları saçma bulan tek ben olamam değil mi? Evet zamanında çok fanwar yaptım ama şimdi ise neden yaptım ki diye sorguluyorum. Bu bize ne kazandırdı ki? Ne işe yarıyor yani ya da ne işe yaradı? İdollerin umurunda mıydı sizce? Bence hayır, ucu ona dokunmadığı sürece hayır.- Sadece birinin susana kadar devam ettiği ama çoğunlukla iki tarafında birbirini ikna edemediği zamanımızı ve enerjimizi çalan bir eylem sadece, bana kalırsa fanwar. O idolüne yeteneksiz dedi diye idolün yeteneksiz olmadı, sesini sevmiyor diye şarkıya uyumlu değil demek değil bu, sırf X idolünü yermek için Y idolünü övmekte çok saçma (bu da fanwara giriyor diye ekledim) isteyen istediğini yapsın ama ben ilgilendiğimiz şeyden keyif almak ve başka şeyleri umursamamak en sağlıklısı ve normal olanı olduğunu düşünüyorum ve herkese de bunu tavsiye ediyorum yine de yok ben fanwar yapacağım diyorsanız o sizin seçiminiz ve tercihiniz

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Umurlarında olsa da kimse için savunma methiyeleri döşeyemem, bana ne ya? Şarkımı dinler geçerim. Ha bir konu üzerinde tartışılıyorsa fikrimi söylerim ben de. Atıyorum albüm değerlendirmesi ve benzeri bir şey. Ama vayy sen benim idolüme şunu dedin asıl senin idolün böyle. Yav he he.
Doğru buna katılıyorum böyle konular konuşular bilir, yeni albüm de en güzel şarkı a şarkısıydı gibi böyle konuşmalar hoş ama tutupta nasıl idolüme bunu söylersin tartışmasına girip enerjimi tüketemem çünkü çok unnecessary

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Bence de öyle fakat bu sitede bunun dozunu çok aşan biri var ve hayretle okuyorum yorumlarını rasmen delirmiş gibi insanlara saldırıyor ve idolünü yüceltiyor çook saçma

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bence de öyle fakat bu sitede bunun dozunu çok aşan biri var ve hayretle okuyorum yorumlarını rasmen delirmiş gibi insanlara saldırıyor ve idolünü yüceltiyor çook saçma
site derken blog demi forum değil ve kim ki o merak ettim yorumlarını belki ben de görmüşümdür